Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Prowadził pod wpływem extazy

  • 9.03.2018, 14:18
  • red./asp. Magdalena Juźwicka
Prowadził pod wpływem extazy
Lubańscy policjanci zatrzymali 33-letniego mężczyznę, który kierował Hondą Civic będąc pod wpływem środków odurzających. Ponadto posiadał przy sobie 51 tabletek extazy.

Dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu został powiadomiony o dziwnie zachowującym się kierującym pojazdem Honda Civic w miejscowości Pisarzowice. Jak wynikało ze zgłoszenia, kierujący mężczyzna zatrzymywał się na środku drogi, a następnie ruszał nie trzymając się wyznaczonego pasa ruchu. Ostatecznie zatrzymał pojazd na terenie przykościelnym. Przybyli na miejsce funkcjonariusze próbowali ustalić okoliczności zdarzenia, jednakaże kontakt z kierującym mężczyzną był utrudniony ze względu na jego odurzenie.

W toku dalszych przeprowadzonych czynnościach ustalono tożsamość zatrzymanego mieszkańca Lubania oraz ujawniono przy nim środki odurzające w postaci 51 tabletek extazy oraz 1,2 porcji metamfetaminy. 33-letni mężczyzna został zatrzymany i przedstawiono mu zarzuty posiadania znacznej ilości środków odurzających zgodnie z art 62 ust. 2 Ustawy o przeciwdziałąniu narkomani, oraz zarzut kierowania pojazdem będąc pod wpływem działania środka odurzającego. Za popełnione czyny sprawcy grozi do 10 lat pozbawienia wolności.

red./asp. Magdalena Juźwicka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

T
T 11.03.2018, 18:45
Według ostatniego wyroku sądu dla taksówkarza zabijajacego na przejściu dla pieszych kobietę nie 10 lat a pogrożenie palcem w zawieszeniu na 1/2 roku i oddanie prawa jazdy bo lepiej żeby jeździł z prawem jazdy niż bez prawa jazdy. Lub z braku dowodów zostanie umorzone dochodzenia. Kpiny z wymiaru sprawiedliwości.

Pozostałe