×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Wyróżnienia dla najlepszych sportowców

  • 16.03.2018, 14:11
  • red.
Wyróżnienia dla najlepszych sportowców
Żeby wyruszyć w drogę trzeba przekroczyć próg, Wy tą decyzję macie już za sobą i to, że tu jesteście świadczy o tym, że osiągnęliście sukces na niwie sportowej – mówił Walery Czarnecki, starosta Powiatu Lubańskiego do sportowców i trenerów podczas 3. Gali Sportu Powiatu Lubańskiego.

Sala rycerska Zamku Czocha była miejscem, gdzie wczoraj uhonorowano 32. najlepszych sportowców i trenerów w powiecie lubańskim. Podziękowania, wyróżnieni i nagrody pieniężne wręczali Walery Czarnecki, Ryszard Tomczyk, olimpijczyk z Monachium oraz przedstawiciele poseł Ewy Szymańskiej. Galę uświetnił recital Pauliny Gołębiowskiej oraz Łukasza Szymańskiego.
Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

red.

Zdjęcia (94)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

trainer
trainer 17.03.2018, 21:11
Ta gala to tylko takie przypudrowanie gó..., jakim jest niedofinansowanie lokalnego sportu. Lokalny kluby sportowe muszą żebrać o środki, brakuje sprzętu, brakuje na wyjazdy na zawody, brakuje miejsc do trenowania. Ale Waleryjan zamiast rozwiązać problem u źródła, to pudruje g.., owija w błyszczący papierek i mówi, że to michałek. Albo że docenia sportowców.Tak samo zrobił ze szpitalem. Mówię o tragicznym wyposażeniu niektórych oddziałów, starych łóżkach, łuszczącej się farbie, braku lekarzy i personelu, braku pieniędzy na godziwe wynagrodzenia. Zamiast wyremontować oddział, by ludzie mogli zdrowieć i pracować w normalnych warunkach, w szpitalu zrobiono remont...wejścia. Żeby z zewnątrz wydawało się, ze tu tak nowocześnie. Bo liczy się tylko to, co widać na zewnątrz. Liczy się tylko ta fałszywa promocja. Wszędzie te pudrowane g...
maratończyk
maratończyk 16.03.2018, 18:43
No to urzędasy zdecydowały, którzy sportowcy zasługują na nagrody. Bo urzędasy to najwięksi specjaliści. Na imprezki to jest, na wynajęcie sali za kilka tysięcy to jest, a na dotacje dla klubów sportowych nie ma.
Inspektor Gadget
Inspektor Gadget 16.03.2018, 18:37
Zwykła ustawka przedwyborcza darmozjadów z wykorzystaniem wizerunku sportowców i tyle.
nowy
nowy 17.03.2018, 08:51
no chyba nie ustawka skoro III Gala.
henryk z henrykowa
henryk z henrykowa 17.03.2018, 20:53
O naiwności! To się pewnie zdziwisz, jak w materiałach wyborczych lub w wywiadach usłyszysz: "To my najbardziej wspieramy naszych sportowców. To z naszej inicjatywy już od 3 lat organizowana jest wspaniała Gala, bo doceniamy ich wysiłek". To taki ruch pozorowany, taka fasada, żeby móc potem klepać takie frazesy. A na zdjęciach więcej jest polityków niż sportowców.
uczestnik
uczestnik 16.03.2018, 18:19
Starosta przegiął, na galę w spranych dżinsach. Popsuł zdjęcia wszystkim, bo wciskał się każdemu, a teraz zdjęcia wyglądają jak z wiejskiej potupawy. Trochę szacunku dla innych!
też sportowiec
też sportowiec 16.03.2018, 18:05
Towarzystwo wzajemnej adoracji i pasienia przy żłobie porobiło sobie zdjęcia ze sportowcami. Patrząc na zdjęcia łatwo zobaczyć, kto ma największe parcie na szkło. I nie są to sportowcy.
nowy
nowy 16.03.2018, 17:47
Super inicjatywa !! Brawo dla organizatorów !!Bardzo fajnie, że coś takiego jest organizowane. Oby więcej takich przedsięwzięć ;)
kalinka
kalinka 17.03.2018, 07:49
Brawa to mogą być dla sportowców. Dajcie już sobie spokój w tym starostwie z tak nachalnym promowaniem samych siebie.

Pozostałe