Wyróżnienie dla Bartosza Kuświka

  • 16.03.2018, 16:45
  • ŁCR
Wyróżnienie dla Bartosza Kuświka
Dyrektor Miejskiego Domu Kultury w Lubaniu, Bartosz Kuświk zajął wysoką pozycję w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Osobowość Roku 2017” w kategorii Kultura.

Lider lubańskiego życia kulturalnego na co dzień aktywnie wspiera lubanian. Pomaga tym uzdolnionym, a jednocześnie dba o rozrywkową stronę miasta. Tym samym został nominowany w plebiscycie Gazety Wrocławskiej „Osobowość Roku 2017” za prężne działania na rzecz rozwoju kulturalnego mieszkańców Lubania i pielęgnowanie regionalnej historii.

Koncerty, spotkania, pokazy, wernisaże - wydarzenia różnej maści to właśnie strefa jego działalności. Podobno „lubi oglądać polskie filmy, najbardziej z lat 60. i 70., bo ukazują minione czasy, które już minęły bezpowrotnie”. Z drugiej strony poprzez swoja działalność prężnie kształtuje teraźniejszość. Dziękujemy za emocje płynące z kultury, gratulujemy sukcesu i prosimy o więcej.

ŁCR

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szatan_Wozi_Węgiel
Szatan_Wozi_Węgiel 16.03.2018, 16:57
Chyba pomylili kategorie. Powinno być "CIEĆ ROKU" a w zasobach dla lubanian: liczne wynajmu pomieszczeń MDK pod handel obwoźny, pokazy garów i pościeli zdrowotnych oraz najważniejsze dbanie o atmosferę minionych lat w WC

Pozostałe