×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Aktywny wypoczynek z przyjaciółmi

  • 20.03.2018, 13:41
  • IP
Aktywny wypoczynek z przyjaciółmi
Spotkania w gronie przyjaciół zazwyczaj wyglądają tak samo. Albo są to imprezy domowe, albo spotkania na mieście. Owszem taka forma spędzania czasu będzie fajna, ale za pierwszy, drugim czy trzecim razem, ale nie non stop. By umocnić relacje z przyjaciółmi i w końcu przełamać rutynę warto na spotkanie towarzyskie wybrać Paintball, który na pewno dostarczy niezapomnianych chwil. Amatorzy mocnych wrażeń mogą wybrać Survival Militarny bądź taktyczną grę z ASG. Możliwości w tej kwestii jest bardzo dużo.

Co to jest Paintball?

Jest swoistego rodzaju gra zespołowa, w której uczestnicy biorą udział w pozorowanej walce przy użyciu broni, oczywiście nie prawdziwej, która wypełniana jest kulkami z kolorową farbą. Oczywiście powinno być dwie drużyny, które będą walczyły między sobą, dlatego im więcej przyjaciół zdecyduje się na taką przygodę tym zabawa będzie ciekawsza. Z racji, iż jest to gra zespołowa, jeśli drużyna będzie liczyła mało osób zawsze można połączyć siły z inną.

Paintball jest bezpieczny

To oczywiście nie ulega wątpliwości. Przed przystąpieniem do zabawy każdy uczestnik musi dokładnie zapoznać się z regulaminem, jaki obwiązuje na polu paintballowym. Musi również posiadać odpowiedni strój, który otrzymuje się na miejscu tak samo, jak broń. Zasady bezpiecznej gry:

  • należy ściśle przestrzegać regulaminu
  • przed rozpoczęciem zabawy należy ubrać ochronną maskę, której nie należy ściągać w trakcie walki
  • nie należy strzelać do przeciwnik z odległości mniejszej niż jeden metr. Niestety trafienia mogą być bolesne, choć nie wyrządzą szkody dlatego lepiej strzelać z odległości około 5-6 metrów, dla bezpieczeństwa przeciwnika, bo w końcu jest to zabawa.

Paintball pomysłem na prezent

Tak, jest to idealna gra dla grupy przyjaciół więc chcąc im zrobić niespodziankę, warto zaprosić ich do wspólnej zabawy. Na pewno taka forma integracji wyjdzie każdej ze stron na dobre. Wyszukaniu atrakcyjnego pola paintbalowego z pomocą przyjdzie prezentmarzen.com, gdzie można również znaleźć wiele innych ciekawych pomysłów na wspólne aktywne spędzanie czasu.

Paintball czy Gra z ASG?

Cóż, wszystko zależy tak naprawdę od upodobań. Zarówno jedna, jak i druga gra odbywają się przy użyciu broni, z tym tylko wyjątkiem, iż ASG wykorzystuje repliki palnej broni, która do złudzenia przypomina normalną. Można powiedzieć, że gry są bardzo zbliżone do siebie i opierają się na takiej samej zasadzie, czyli likwidowaniu przeciwników. Należy jednak pamiętać, iż broń ASG ma znacznie dłuższy zasięg niż karabiny do Paitballa i tutaj niezbędne będzie działanie w zespole, bo liczy się taktyka. Poszukiwacze mocnych wrażeń na pewno wybiorą grę taktyczną, która pozwoli im poczuć się jak na prawdziwym polu walki.

Dla kogo taka gra?

Udział w takiej zabawie może wziąć każdy. Na pewno zapalony miłośnik militariów będzie zachwycony repliką broni, jak i akcją, która rozwija się w szybkim tempie. Ta gra taktyczna na pewno dostarczy mocnych wrażeń, adrenaliny i niezapomnianych chwil w gronie przyjaciół.

IP
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe