Mężczyzna namierzony przez Łowcę Pedofili pochodzi z Lubania

  • 12.04.2018, 15:38
  • red.
Mężczyzna namierzony przez Łowcę Pedofili pochodzi z Lubania
Dokładnie przed miesiącem, 12 marca w Siechnicach pod Wrocławiem, Krzysztof Dymkowski znany jako Łowca Pedofilów doprowadził do zatrzymania pochodzącego z Lubania 27-latka.

Według Krzysztofa Dymkowskiego mężczyzna, sądząc że rozmawia z 12-latką, umówił się na przytulanie i inne czynności seksualne. W pierwszej wersji mężczyzna zaproponował spotkanie we Wrocławiu, jednak około godziny 14. napisał, że to był jedynie żart. Kiedy Łowca Pedofili myślał, że mężczyzna się już uspokoił ten zaproponował spotkanie w pobliżu swojego zamieszkania przy ul. Jana Pawła w Siechnicach. 

Kiedy mężczyzna zorientował się, że to pułapka podjął próbę ucieczki. Mimo wezwań policjantów do zatrzymania nadal ją kontynuował. Jak pisze na swoim FB profilu Łowca Pedofilów – teren był tak obstawiony, że nie miał jak uciekać.

Jak informują nas czytelnicy eLuban.pl zatrzymany to pochodzący z Lubania 27-letni Paweł Cz.

O sprawę zapytaliśmy prokurator Małgorzatę Klaus, rzecznika prasowego Prokuratury Okręgowej we Wrocławiu.

Prokuratura Rejonowa w Oławie pod sygnaturą PRDS 584.2018 prowadzi postępowanie we wskazanej sprawie. W toku postępowania Pawłowi Cz. przedstawiono zarzut z art. 13 § 2. kk w związku z art. 200a § 2 kk. Wobec podejrzanego nie zastosowano środków zapobiegawczych. Za zarzucane mu przestępstwo kodeks karny przewiduje karę pozbawienia wolności do lat 3.

Jednym słowem zarzut sformułowany wobec 27-latka to składanie małoletniemu poniżej 15 roku życia propozycji obcowania płciowego, poddania się lub wykonania innej czynności seksualnej w zamiarze popełniania czynu zabronionego bez świadomości, że ten nie może dojść do skutku.

Tak o sprawie na swoim Facebook-owym profilu opowiadał Krzysztof Dymkowski, Łowca Pedofilów.

red.

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (75)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

WW
WW 5.05.2018, 21:07
Łowca pedofilów trafił na łowcę pedofilów
Siechniczanka
Siechniczanka 27.04.2018, 08:40
Kto to jest? Powinniście podać nazwisko, adres i wizerunek bez pixelozy. Napiszcie coś więcej. Jestem z Siechnic, sprawa trochę przyschła ale nadal jest atmosfera strachu o dzieci.
Gość
Gość 1.05.2018, 18:43
Spokojna głowa, dorze, ze zboczniec został namierzony i zdziwiłbym się jeśli do tej pory ktoś nie oklepal knurowi tego spaslego, czerwonego, pokrytego ruda szczecina ryja! Jak zobaczysz koło placu zabaw etc. dzwon od razu po policję i krzycz jak najgłośniej potrafisz "uwaga pedofil, zboczeniec!"
Gośc
Gośc 21.04.2018, 04:18
Czasem ktoś robi wszystko aby odwrócić uwagę od swoich czynów. Może odpowiednie służby powinny przyglądnąć się temu panu. Oby nie było jak w przysłowiu. Nosił wilk razy kilka, ponieśli i wilka.
El Patrón
El Patrón 16.04.2018, 22:56
Gerwazy, kryptogafienie jest pierwszy raz brałeś się za zamek nieprzekrecony kluczem, za szyfr przez nikogo jeszcze nie odkodowany,
Damiano
Damiano 16.04.2018, 14:31
pozorantka może mieć i z 50lat, ale chodzi k to że piszę anonimowo z oskarżonym i podaje że ma 12 lat, a mimo to oskarżony dalej brnie w rozmowę i składa niemoralne propozycje itd.
operator
operator 16.04.2018, 08:29
stoj hu,,uju ale pozorantka po drugie czysta prowokacja i teraz pisza ze z 12 latkka sie umawiał????? jak mozna przez neta ustalic wiek z kim sie pisze ???? ludzie mydla wam oczy i robia show a ten cały łowaca to gwiazdor nie mam szacunku do pedofilow ale to odrazu widac ze to przectaiwnie jest
Sansui
Sansui 16.04.2018, 06:45
Ten cały Dymkowski przypomina "Danielka Magicala" z YT, normalnie jestem w szoku hahaha, niech sobie łapie pedofilów ale niech się nie pokazuje bo to masakra jakaś jest.
Ja
Ja 15.04.2018, 19:20
Łowca nigdy sam nie składa propozycji.. Paweł CZ. sam zaczął nakłaniać do spotkania, pisał co by robił z tą małolatą itd a na koniec jeszcze pojawił się w umówionym miejscu, a wy dalej mówicie że go sprowokowali hahahhahaha! JEBAĆ PEDOFILA...
Konkret
Konkret 15.04.2018, 18:24
Zniszczono życie facetowi, bez podstawie według mnie.
Ja
Ja 15.04.2018, 15:07
Mam pytaniem, czy ta malolata zostanie też pociagnieta do odpowiedzialności? Z tego co wiem to sama dobrowolnie i na własną prośbę przyjechała w wyznaczone miejsce do oprawcy. Brała udział w czynie zabronionym. Co na to jej rodzice?
Marianna
Marianna 15.04.2018, 19:40
Czytaj ze zrozumieniem, później pisz komentarze.
AB
AB 15.04.2018, 17:27
To była osoba dorosła świetnie posługująca się łaciną. Nie medyczną.
Herakliusz
Herakliusz 15.04.2018, 16:58
Aleś ty durnowaty - myślisz jak pewien arcybiskup (obecnie emeryt), który wydal adhortację z treści której wynikało że księży pedofilów prowokują same małolatki. Natchniony Duchem Świętym rzekł był: "lgnie takie, szuka miłości i zagubi się samo i jeszcze tego drugiego człowieka wciąga". Pod pojęciem "drugiego człowieka" miał na myśli rzymsko katolickiego szamana.Na szczęście nie obowiązuje u nas prawo katolickiego szariatu i małoletni w takich sytuacjach - nawet jak lgną - nie podlegają żadnym sankcjom, Nawet moralnym.Dlatego - mimo wszystko - życzę księdzu Arcybiskupowi Seniorowi, aby niegasnącym zapałem, młodzieńczym duchem oraz głębokim doświadczeniem wiary, płynącym z wsłuchiwania się w głos Bożego Ducha, po stosownej refleksji nad głupotą swoich opinii służył młodemu pokoleniu kandydatów do posługi kapłańskiej.
Ja
Ja 15.04.2018, 13:30
Koleś który dzięki swojemu show w tv nadrabia braki z dzieciństwa wielki showman.....wszyscy skaczą jak on im każe .....potem jak jest w asyście policji prawi kazania i kozaczy.....TYLKO ZAPOMNIAŁ ŻE PEDOFILIE TRZEBA UDOWODNIĆ .........Are jego ustawki. ....żal......oglądałam odcinki jak się pomylił i wzięli kogoś innego za pedofila nie puscilabym tego płazem Ten pan sam zalewa strony internetowe propozycjami jak trafi na łepka któremu bazują hormony podpuszcza go umawia i lansuje się na super glinę Za takie coś powinien beknąć. Zmarnował życie nie jednej osobie i mam nadzieję że w końcu za to odpowie.....w zwiazku z tym mam pytanie do redakcji czy raczyła sprawdzać zamieszczony przez siebie artykuł ......czy ślepo poszła za samozwańczym i mało wiarygodnym "łowcą"
Damapik
Damapik 17.04.2018, 08:25
Dokładnie zgadzam sie z Tobą. Zainteresowalam sie tą osobą i dziwię się ze nikt nie zrobił z tym porządku. ..
Herakliusz
Herakliusz 15.04.2018, 17:08
.. a jakby Tobie cyt. zabazowały hormony - to też byś z małolatką na seks-randkę się umawiał? Redakcja przedstawia przebieg zdarzenia i stan faktyczny. Skoro wszczęto postępowanie to zaistniało uzasadnione podejrzenie... Ni z gruchy ni z pietruchy - jak mawiał Kargul - prokuratura akt nie zakłada. Treść korespondencji przemawia właśnie za uzasadnionym podejrzeniem zaistnienia określonego w kodeksie karnym występku.
eLubanpl
eLubanpl 15.04.2018, 16:43
Zawsze sprawdzamy nasze informacje, dlatego w tekście znajduje się wypowiedź Pani prokurator. Druga sprawa, że teksty należy czytać ze zrozumieniem. Nikogo nie osądziliśmy, napisaliśmy o fakcie zatrzymania i przedstawiliśmy relację wydarzeń Krzysztofa Dymkowskiego.
Damapik
Damapik 17.04.2018, 08:20
Wy nie....ale co mieliście na celu osiagneliscie. ..w Lubaniu wyrok juz zapadl...brawa za spryt. ...
AB
AB 15.04.2018, 17:21
Krzysztof Dymkowski jest osobą skazaną prawomocnym wyrokiem za rasizm. Nie nawidzi ludzi. Niech ten showmen pokarze państwu osobę poszkodowaną. To wulgarna 30 latka. Posłuchajcie jego nagrań-relacji. Ale cóż. E-lubań daje wiarę RASIŚCIE. To w/g was Hitlerowcy też mówili prawdę?
Paweł Rutkowski
Paweł Rutkowski 14.04.2018, 23:25
Na h.j posdazic i w kosmos wystrzelic zwyrodnialca bez dwoch zdan
Damapik
Damapik 14.04.2018, 19:02
Jak łatwo mozna komuś zniszczyć życie...brak mi słów
Piter
Piter 16.04.2018, 11:49
Gdyby ta osoba nie trafił na tego całego Dymkowskiego mogłaby w przyszłości zniszczyć życie jakiegoś dziecka. Więc sam sobie winien.
Damapik
Damapik 17.04.2018, 08:03
Nie wiesz jak było na prawdę. Uwierz mi ze równie dobrze Ty mozesz byc w podobnej sytuacji.Sprawdz informacje na temat tego "łowcy " PANSTWO W PANSTWIE
Herakliusz
Herakliusz 15.04.2018, 17:11
Jak łatwo można zniszczyć sobie życie kiedy ujawnia się nieodpowiedzialnie swoje inklinacje seksualne mając świadomość, że takie zachowanie jest objęte ściganiem karnym.
Damapik
Damapik 17.04.2018, 08:10
Nie znasz prawdy. Tez mozesz znaleźć sie w podobnej sytuacji. Poczytajcie infirmacje na temat tego "łowcy" PANSTWO W PANSTWIE
Herakliusz
Herakliusz 17.04.2018, 21:34
Wielebna! Nie wypowiadam się w temacie pana "łowcy" - nie znam człowieka. Jedno jest bezsprzeczne. Nie ważne kto był po drugiej stronie monitora przy klawiaturze. Dał się cymbał wciągnąć z "seks-romans" z nastolatką i wszystko wskazuje, że inklinacje pedofilskie niewątpliwie ma. Nie mogę znaleźć się w podobnej sytuacji bo nie szukam kontaktów z małoletnimi i jak na dzisiaj "nie bazują" we mnie pedofilskie inklinacje.Jasne?
Damapik
Damapik 18.04.2018, 20:41
Wielebny! Nawet gdyby dał się wciągnąć w rzekomy romans nie znaczy ze ma inklinacje pedofilskie. Bo gdyby tak było jak myślisz i piszesz to 90% mężczyzn je ma.A Ci co najwięcej krzyczą to......JASNE?
AB
AB 14.04.2018, 16:24
Aaa
Herakliusz
Herakliusz 14.04.2018, 14:05
https://uploads.disquscdn.c...
wert
wert 15.04.2018, 08:45
Masz jakiś uraz czy co?. Przecież Paweł Cz. nie jest księdzem. Tobie wszystko co złe kojarzy się z księżmi i Kościołem?. Żałosne.
Herakliusz
Herakliusz 15.04.2018, 12:27
W kwestiach nadużyć seksualnych na tle wszelkiej maści dewiacji Kościół rzymski a ściślej jego usakralniona elita jest w czołówce światowej. Żadna grupa zawodowa w tych sprawach nie sięga im nawet do wielebnych pięt.To w tej watykańskiej mafii zrodził się dokument zwany "Crimen Sollicitationis" - z 16 marca 1962, objęty najwyższą klauzulą tajności.Ujawniony kilka lat temu, oczywiście nieoficjalnie, przez duchownych, którzy zdecydowali się zeznawać w śledztwach.Dokument ten:"- pod karą ekskomuniki nakazuje trzymanie w największym sekrecie przestępstwa seksualne księży,- nakazuje bezkompromisową walkę z poszkodowanymi i tymi, którzy ich popierają,- zakazuje współpracy w tych sprawach z władzami śledczymi,- nakazuje niszczenie dowodów przestępstw,- nakazuje przeniesienie księdza do innej parafii, itp.Dokument ten nie przywiązuje żadnej wagi do ofiar przestępstw seksualnych popełnianych przez księży. Mówi wyraźnie że OPIEKĄ MAJĄBYĆ OBJĘCI OSKARŻENI KSIĘŻA.- Stawia sobie za cel zdławienie wybuchu skandalu seksualnego a nie, dobro poszkodowanych - małoletnich ofiar księży pedofilów."
wert
wert 15.04.2018, 20:29
Żałosne,dokument z przed 50 lat(jeżeli faktycznie taki jest).Ecclesia semper reformanda. Wróć do XXI w. Poczytaj sobie wypowiedzi Papieża Franciszka o pedofilii w Kościele i nie siej swojej urojonej propagandy.
Herakliusz
Herakliusz 16.04.2018, 09:42
Wielebny!Oczywistym jest - chwała papieżowi Franciszkowi że ten usakralniony obłęd watykański wynikający właśnie z tej instrukcji i innych zasad posłał w piekielne czeluści. Problem tylko że nasz Episkookupant jeszcze nie wszedł na właściwą drogę i mu te instrukcyjne inklinacje miejscami pozostały. Poczytaj - jak wyżej - a także o ostatnich procesach księży pedofilów i problemach organów ścigania i wymiaru sprawiedliwości w sprawnym przeprowadzeniu procesu. Ostatnio mieli problem z księdzem-pedofilem Waldemarem Binieckim który molestował małolatka w latach 2003-2006 a wyrok zapadł w 2013. Trzy lata bezwzględnej odsiadki. Nadal figuruje jako ksiądz na liście diecezjalnych szamanów. Po prostu przez ten okres szaman był "na chorobowym" - zwanym z łacińska: fructus bantus simulantus.
wert
wert 14.04.2018, 17:21
I co tu siejesz swoją propagandę?. Przecież Paweł Cz. nie jest księdzem. Masz jakiś uraz z dzieciństwa czy co?.
Herakliusz
Herakliusz 15.04.2018, 17:13
"Niepodobna by nie przyszły zgorszenia. Jednakże biada temu, przez kogo przychodzą! Korzystniej byłoby dla niego, gdyby mu zawieszono kamień młyński u szyi i wrzucono go do morza, niż żeby zgorszył jednego z tych małych " Łukasz 17.1-2
dddd
dddd 14.04.2018, 14:34
dziwny poradnik... Bo przecież to ksiądz jest ofiarą tych dzieci same wchodzą do łóżek i gubią biednego księdza. Zresztą ksiądz K.Charamsa i jego kochanek już nawet się nie ukrywają przed światem.
Herakliusz
Herakliusz 14.04.2018, 21:18
https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c... https://uploads.disquscdn.c...+++++++++++++Na jakiej podstawie załączony tekst ocenzurowano?
dddd
dddd 15.04.2018, 16:27
bo eluban to komunistyczna ściera nie mająca nic wspólnego z wolnością słowa. Nawet YouTube nie cenzuruje takich rzeczy...https://www.youtube.com/wat...A jest tego więcej wystarczy poszukać.
qrwadsx
qrwadsx 14.04.2018, 10:46
dlaczego edytujecie czyjeś posty skoro sami podajecie jego adres zamieszkania ? ul. Jana Pawła w Siechnicach.
Papa
Papa 14.04.2018, 09:50
To jest Paweł Czerkas z ulicy zielonej, szkoda gadać...jego dziewczyna w ciąży...masakra
Damapik
Damapik 14.04.2018, 21:30
Nie jest w ciąży. Bzdury są podane aaa zapomniałam internet nie kłamie. ..
Damapik
Damapik 14.04.2018, 19:00
Bzdura jego zona nie jest w ciąży....Rzekomy lowca podaje duzo nieprawdziwych faktów
Herakliusz
Herakliusz 17.04.2018, 21:37
Fakty nie mogą być nieprawdziwe!
Damapik
Damapik 18.04.2018, 21:17
Tu sa podane nieprawdziwe fakty a jednak mogą być nieprawdziwe JASNE?
Damapik
Damapik 18.04.2018, 20:47
I tu sie mylisz.....skoro jesteś taki mądry to powinieneś wiedzieć teoria nie idzie w parze z praktyką. Życie. ..
Damian
Damian 14.04.2018, 08:23
Kto wie czym kierował się przypomnę podejrzany a nie skazany pisząc z tą dziewczyną? Czy jego intencje nie były podobne do intencji sławnego Łowcy? Czy sławny Łowca jest naprawdę osobą godną zaufania? Oto kilka pytań które powinni zadać sobie ludzie z taką łatwością opluwają człowieka podejrzanego o ten czyn. A teraz kilka faktów. Pan Łowca, kreujący się na bohatera, to człowiek żyjący na koszt innych. Skazany prawomocnym wyrokiem za rasizm i wrogie wystąpienia w sieci. Słynny na paltalk cizio, który głośno i bez skrępowania mówił o swoich fantazjach (tu nie przytoczę o jakich bo mam więcej taktu niż cizio) człowiek który umiejętnie potrafi tak pokierować rozmowę i tak przedstawić sprawę, że porwie za sobą tłumy ludzi którzy żyjących tylko tanią sensacją. Czy jesteście pewni że ten człowiek robi to z czystych intencji? Czy zrobił sobie z tego dobre źródło dochodu bo z czegoś trzeba żyć, a niestety pracę stracił w trybie dyscyplinarnym. Czy siedząc po drugiej stronie monitora i prowadząc te chore rozmowy nie łamie prawa? A może rajcują go te erotyczne propozycje. Donosi na wszystko i wszystkich dookoła, kreując się na zbawcę świata a tak naprawdę mam i to nie tylko ja poważne podejrzenia że ten człowiek ma zaburzenia psychiczne. Żeby nie było że jestem przeciwny wyłapywaniu ludzi łamiących prawo czy normy społeczne bo sama idea działania Łowcy jest OK ale niedopuszczalne jest w jaki sposób działa ten pan. Przypomnę upublicznianie wszelkich zdjęć filmów publikacji rozsyłanie wizerunku podejrzanego zanim policja czy prokuratura wyda na to zgodę jest karalne, żyjemy w kraju gdzie wymierzanie Sprawiedliwości zajmują się odpowiednie instytucje, a nie opinia publiczna bo w ten sposób można skrzywdzić niejednego człowieka I nie mówię tu o przypadku mieszkańca naszego miasta ale o ludziach których Łowca wziął sobie na cel i z taką samą łatwością zaszczuć i osądził namawiając innych do samosądów bo jak inaczej można nazwać stwierdzenie wypowiadane publicznie w sieci i tu cytuję "jak go złapiecie to chyba wiecie co z nim zrobić?" Jak można zaszczuć chorego od dziecka na schizofrenię człowieka jeżdżąc i śledząc? nagrywać filmiki z tego polowania wrzucać do sieci śmiejąc się z tego i nie jest tu mowa o mieszkańcu Lubania? Takich wspaniałych wyników na swym koncie Łowca ma bez liku . Choć by oddać sprawiedliwość łowcy zdarzają się też sprawy udane gdzie faktycznie złapany zostaje groźny dewiant. Nie zmienia to jednak faktu że w bardzo wielu przypadkach działania Łowcy są naciągane i informacje przez niego upowszechniane są kłamliwe. Oczywiście nie znajdą Państwo na stronie Łowcy tych filmów i tych informacji bo są one przez niego po kilku godzinach usuwane. Wszyscy którzy w jakiś sposób są przeciw są natychmiast blokowani a ich komentarze są usuwane i zostają same pozytywy. Niech żyje bohater! A teraz proszę jeśli jesteście pewni że swoją nienawiść skierowaliście we właściwą stronę, złapcie za siekiery, maczety, noże i inne tego typu narzędzia i razem z łowcą ruszcie na polowanie. Obiektów wam nie zabraknie bo Łowca "łowi" ich dziennie kilku. I tu Nasuwa mi się końcowe pytanie co z wami faceci? Czy co drugi z was to pedofil że z taką łatwością i częstotliwością jesteś łapani? A ilu jeszcze jest niewykrytych którzy w zaciszu swoich domostw dokonują czynów zabronionych? Strzeżcie się Łowca czuwa! Pozdrawiam i miłego weekendu
AB
AB 14.04.2018, 18:16
Ludzi nie interesuje prawda tylko sensacja. Że nie było żadnego dziecka, tylko kobieta posługująca się doskonale łaciną.Nikt z oceniających nie zapoznał się z informacjami podawanymi w filmach Dymkowskiego. To osoba nienawidząca ludzi i mająca duże problemy ze swoją seksualnością. Manipulant. I najważniejsze - nikt nie zostanie wypuszczony jeżeli są twarde dowody jego winy. Tych którzy już skazali swojego kolegę, p.Dymkowski przerobi w kilka dni, lub po kilku sms-ach w pedofili. Lepiej moze zapoznać sie co to oznacza.
...
... 14.04.2018, 17:39
Zgodzę się z tą opinią. Łowca to większy łobuz od zatrzymanych, nawiedzony w tym temacie jakby sprawiało mu to nieziemską radości. Mało profesjonalny burak, który umieszcza wizerunek i live z zatrzymania bez zgody na publikację wizerunku. Jeśli chłopak jest niewinny to przez takiego medialnego palanta będzie miał zniszczone życie a TV ma wiekszą oglądalność...
Jan
Jan 14.04.2018, 12:16
Opinia publiczna jest bardzo ważną kwestią. Społeczeństwo jest bardzo wyczulone na tym punkcie dlatego że nikt by nie chciał aby jego dziecko stało się ofiarą. Nie wiadomo jaki będzie wyrok, ale sam zamiar takiego czynu powinien być karany. Damian, gadasz jak typowy cebulak, łowca może przedstawia to w sposób wulgarny i utrzymuje się z tych poszukiwań itd. ale uwierz mi że gdyby oskarżony tylko pisał z ofiarą i nie przybył na to miejsce to sprawy by nie było . Jakbyś zareagował jakby to z twoim dzieckiem się umówił ten delikwent. Wizerunek powinien być bez cenzury, żeby każdy mógł zobaczyć jak wygląda osoba, która być może nadal jest na wolności i która może skrzywdzić niewinne dzieci. Nie wiadomo czy kiedyś już nie skrzywdził jakiegoś dziecka, dla takiej osoby nie powinno być litości. Jak można bronić osoby, która umawia się z 12 latką? Mówisz, że łowca niszczy życie i reputacje ludziom, co zniszczył by Paweł jakby zamiast łowcy zastał na miejscu jędrne cycki 12-latki ?
AB
AB 14.04.2018, 17:42
Ooo
Jan
Jan 15.04.2018, 19:11
Ale Paweł nie wiedział że to jest 30 latka bo myślał że pisze z 12.. co nie zmienia faktu że oferował jej "paluszki w cipce", "loda" itd. Gdyby oskarżony był nie winny sprawa nie była by nagłośniona..
Razdwatrzy
Razdwatrzy 14.04.2018, 10:53
serio ? Jeśli to co robi ma uchronić nasze dzieci to niech sobie żyje za nasze pieniądze.Nawet Jestem w stanie zaakceptować rasizm Pana Łowcy ;)Widać, po czyjej stronie Pan stoi. Poczekajmy na wyrok
AB
AB 14.04.2018, 16:30
Zapytaj swoich dziadków, do czego rasizm prowadzi skoro nie spotkałeś się z tym pojęciem w szkole.
Razdwatrzy
Razdwatrzy 15.04.2018, 22:28
Cezet skoro jesteś taki wyedukowany to dlaczego nie widzisz różnicy między słowem akceptacja a poparcie? Już nie wiesz czego się chwytać. W ogóle to , ze porównujesz jego rasizm do rasizmu jakiego zaznali ( może nie zaznali ale widzieli ) nasi dziadkowie.... to już głupota.. Ale pewnie napiszesz rasizm to rasizm , efekt domina.. pedofilia bardziej ludzka!
Ja
Ja 15.04.2018, 16:05
@mirasczerkas jeśli nazwisko nie jest tylko zbieżnością to może przestawisz nam "prawdziwa wersję"?
mix1727
mix1727 13.04.2018, 21:49
Kto pisze te bzdury ?! Ten "łowca pedofili" wszystko podstawił i sam powinien siedzieć, Pan Paweł jest nie winny, żadnych zarzutów nie ma, stara sprawa sprzed miesiąca, nie ma to jak zje*ać komuś reputacje dla własnych korzyści i pieniędzy ! Ludzie dalej łykajcie jak te pelikany wszystko co pokażą wam w mediach, przecież w internecie nikt nie kłamie..
ble ble
ble ble 14.04.2018, 11:54
stara sprawa sprzed miesiaca ??? masz córke??? a ja mam i takim skurwysynom przyrodzenia obciac i psom rzucic, a moze pan pawel jest ci bardzo bliski i go bronisz ???????ksiadz tez na ambonie ładnie gada a ministrantów ccoraz mniej.....
Damapik
Damapik 14.04.2018, 21:26
Nie znasz sprawy od podszewki a czlowiek został juz zlinczowany a kazdego mężczyznę może to spotkać. Uwazajcie bo łowca ze swoim pieskiem czuwa i potrafi świetnie z manipulować człowieka zeby wyjść na swoje. Ten łowca sam potrzebuje pomocy dobrego lekarza.
xxx
xxx 15.04.2018, 19:13
HAHHAHA.. ale tłumaczycie tego pedofila.. jak może być niewinny ? Jak mógł zostać sprowokowany? Tym, że dziewczynka zgodziła się na spotkanie?
Herakliusz
Herakliusz 14.04.2018, 21:22
Z tym obcinaniem czyli kastracją księży pedofilów byłby u nas problem - oczywiście veto postawi Episkookupant. Nie mogą sobie pozwolić aby w swoich szeregach mieli armię eunuchów.
Damapik
Damapik 14.04.2018, 18:31
Rozumiem Twoje obawy o córkę. Ale nie pomyślałeś ze mozesz tez stac sie ofiara takiego oszusta jak rzekomy lowca nie znasz sprawy od podszewki. Pomyśl nad tym. ..Jak bylby ogloszony wyrok to ok ale w tej sytuacji nie linczujmy niewinną osobę
Rodzic
Rodzic 14.04.2018, 07:54
Może wytłumacz, co jednak robił w umówionym miejscu? Przypadkiem się tam znalazł? Skoro jest bez winy to dlaczego uciekał? Brawa dla tego Pana, który pomaga takie osoby złapać.
Ja
Ja 14.04.2018, 13:53
Sprawdzał kto go czaruje, z góry było wiadome że 12 latka sama tego nie zrobi. ..
TY
TY 14.04.2018, 14:40
Pierdolenie, każda wymówka jest dobra żeby uniknąć kary.. niech zrobią cwela z niego w więzieniu. Jak można pisać takie teksty do 12 latki.. To była prowokacja na którą złapany został PEDOFIL! GRATULACJE!!
Ani
Ani 13.04.2018, 23:35
27 latek umówił się z 12 latka.. Pojawił się w umówiony miejscu i nie wiadomo co by zrobił, gdyby ten Pan nie zareagował.. Tu nawet nie ma co koloryzacji wszystko jasne i na temat
dexter
dexter 14.04.2018, 08:29
gdyby się spotkali pewnie poszliby na lody, a może pobawili się w doktora albo zagrali w słoneczko jest tyle różnych opcji.
Herakliusz
Herakliusz 14.04.2018, 22:20
No tak. Jak w tym przypadku. Robią aferę z usiłowania pocałunku - chrześcijańskiego pocałunku miłości w wydaniu rzymsko katolickim...+++++++++++66-letni kapelan ze Szpitala Specjalistycznego w Pile (wielkopolskie) usłyszał dziś zarzut doprowadzenia 17-letniej pacjentki do innej czynności seksualnej. Sprawę nagłośniły lokalne media. Według nich, kapłan miał m.in. usiłować pocałować nastolatkę.https://poznan.onet.pl/zarz...+++++++++++++++++++++++++Ale jaja - prawie wielkanocne. 17-latkę zmolestował usiłowaniem pocałunku. No bez przesady. Ona jego byłaby raczej zdolna zmolestować - jak zresztą wynika z teorii pewnego biskupa, pardon arcybiskupa
Herakliusz
Herakliusz 13.04.2018, 19:37
A z jakiej parafii ten szaman?
Parafianin Herakliuszowy
Parafianin Herakliuszowy 15.04.2018, 20:35
Jak to z jakiej?,z Twojej.

Pozostałe