Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu właściciela porzuconego w lesie psa

  • 07.05.2018, 12:21
  • podkom. Agnieszka Goguł
Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu właściciela porzuconego w lesie psa

Podziel się:

Oceń:

Psa, przywiązanego do drzewa, znaleziono w lesie na drodze do Spytkowa w rejonie przejścia granicznego.

O sprawie informowaliśmy TUTAJ.

Zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy, zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej w Bogatyni. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą postępowanie w sprawie znęcania się nad psem.

Psiak rasy labrador maści brązowej/czekoladowej w wieku około 8 lat, został znaleziony 30 marca br. w lesie na drodze do Spytkowa. Zwierzę było przywiązane do drzewa, wyczerpane, odwodnione i niedożywione, zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej w Bogatyni, gdzie została mu udzielona natychmiastowa pomoc.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela zwierzęcia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G lub pod nr tel. 075 64 94 207.

podkom. Agnieszka Goguł

Zdjęcia (5)

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

megafaka
megafaka 09.05.2018, 21:59
..każdy właściciel czworonoga ( czyt. pies,kot ) powinien mieć zwierzaczka z czipem - oczywiście zarejestrowanego na swoje nazwisko. Skończyło by się wyrzucanie stworzeń na ulicę ....w razie stwierdzenia takiego faktu - 5 tys." bez namaczania " grzywny !!!! " takiemu cwaniaczkowi lub paniusi . Szybko takie praktyki by się skończyły...Nie jestem fanatykiem czy zagorzałym zwolennikiem różnorakich organizacji praw zwierząt itp. ale szlag mnie trafia gdy widzę takie przypadki na drodze i to nie rzadko....
Gość2
Gość2 07.05.2018, 14:42
Sąsiedzi czy znajomi doskonale wiedzą . Jednak jak to u Nas nikt na swojego nie doniesie .Powinni to ludzkie barachło za klejnoty przybić do drzewa i pozostawić .
gość
gość 07.05.2018, 17:31
Tacy zwyrodnialcy i tak by nie zrozumieli dlaczego zostali przytwierdzeni do drzewa. Drzewa dla nich szkoda.

Pozostałe