×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu właściciela porzuconego w lesie psa

  • 7.05.2018, 12:21
  • podkom. Agnieszka Goguł
Policjanci proszą o pomoc w odnalezieniu właściciela porzuconego w lesie psa
Psa, przywiązanego do drzewa, znaleziono w lesie na drodze do Spytkowa w rejonie przejścia granicznego.

O sprawie informowaliśmy TUTAJ.

Zwierzę wymagało natychmiastowej pomocy, zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej w Bogatyni. Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu prowadzą postępowanie w sprawie znęcania się nad psem.

Psiak rasy labrador maści brązowej/czekoladowej w wieku około 8 lat, został znaleziony 30 marca br. w lesie na drodze do Spytkowa. Zwierzę było przywiązane do drzewa, wyczerpane, odwodnione i niedożywione, zostało przewiezione do przychodni weterynaryjnej w Bogatyni, gdzie została mu udzielona natychmiastowa pomoc.

Osoby, które mogą pomóc w ustaleniu właściciela zwierzęcia, proszone są o kontakt z funkcjonariuszami Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu ul. Boh. II Armii Wojska Polskiego 12 G lub pod nr tel. 075 64 94 207.

podkom. Agnieszka Goguł

Zdjęcia (5)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

megafaka
megafaka 9.05.2018, 21:59
..każdy właściciel czworonoga ( czyt. pies,kot ) powinien mieć zwierzaczka z czipem - oczywiście zarejestrowanego na swoje nazwisko. Skończyło by się wyrzucanie stworzeń na ulicę ....w razie stwierdzenia takiego faktu - 5 tys." bez namaczania " grzywny !!!! " takiemu cwaniaczkowi lub paniusi . Szybko takie praktyki by się skończyły...Nie jestem fanatykiem czy zagorzałym zwolennikiem różnorakich organizacji praw zwierząt itp. ale szlag mnie trafia gdy widzę takie przypadki na drodze i to nie rzadko....
Gość2
Gość2 7.05.2018, 14:42
Sąsiedzi czy znajomi doskonale wiedzą . Jednak jak to u Nas nikt na swojego nie doniesie .Powinni to ludzkie barachło za klejnoty przybić do drzewa i pozostawić .
gość
gość 7.05.2018, 17:31
Tacy zwyrodnialcy i tak by nie zrozumieli dlaczego zostali przytwierdzeni do drzewa. Drzewa dla nich szkoda.

Pozostałe