×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Rocznica zakończenia II wojny światowej

  • 8.05.2018, 18:22
  • red.
Rocznica zakończenia II wojny światowej
Jak co roku, mieszkańcy Lubania zebrali się przy kurhanie Józef Piłsudskiego, aby upamiętnić rocznicę zakończenia II wojny światowej.

Dziś w 73. rocznicę zakończenia II wojny światowej w kościele pw. Świętej Trójcy w Lubaniu odprawiono mszę w intencji kombatantów i poległych w II wojnie światowej. Przed eucharystią pod kurhanem Józefa Piłsudskiego złożono kwiaty symbolizujące pamięć, o tych którzy walczyli na frontach II wojny światowej.

red.

Zdjęcia (49)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Herakliusz
Herakliusz 8.05.2018, 21:43
Nie wiem co ma wspólnego Marszałek Piłsudski z wyzwoleniem kraju spod okupacji niemieckiej w ogóle a Kościół katolicki - którego szamani błogosławili hitlerowski Wermacht - w szczególności? Natomiast należałoby aby ta usakralnioną kamaryla, lokalna elyta - przeszła ze sztandarami i innymi akcesoriami na cmentarz żołnierzy radzieckich - tych którzy w tej wojnie zginęli na tej ziemi. Oni nie kundlili się czyli nie kolaborowali z zachodnimi aliantami w jałtańskim podziale wpływów. Nie oni sprzedali Polskę w moskiewską kuratelę.O sakralna obłudo! Młodzież - o zgrozo! - w tej farsie uczestniczy. Czego ona się uczy?https://uploads.disquscdn.c...

Pozostałe