×
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk

Pomóżmy dzieciom wygrać plac zabaw

  • 16.05.2018, 13:49
  • red.
Pomóżmy dzieciom wygrać plac zabaw
Radostów Średni wystartowal w konkursie Podwórko Talentów Nivea. Głosowanie ruszyło i bez waszej pomocy dzieciaki nie dostaną wspaniałego placu zabaw. Co prawda do końca głosowania zostało jeszcze sporo czasu, ale do pierwszego miejsca w rankingu brakuje ponad 2000 głosów.

W tym roku Nivea wybuduje 20 podwórek talentów niepowtarzalnie łączących naukę z zabawą. Ten plac zabaw składa się z trzech sfer: sportowej, naukowej i artystycznej i poprzez kreatywną zabawę łączy naukę i ćwiczenia na świeżym powietrzu.

Zespół Przedszkolno-Szkolny w Radostowie Średnim jako jedyny z naszego powiatu zgłosił się do konkursu, więc wesprzyjmy klikiem dzieciaki, które z radością będą mogły z niego korzystać. Głosowanie ruszyło 11 maja i potrwa do 21 czerwca. Codziennie możecie zagłosować, tym bardziej, że dziś Radostów zajmuje 190 pozycję, a do pierwszego miejsca w rankingu brakuje ponad 2000 głosów.

Aby wesprzeć dzieci z Radostowa trzeba się zalogować, wydaje się to niewielkim wysiłkmiem, aby dzieci z Radostowa miały szansę na wpaniały plac zabaw. GŁOSUJ

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe