Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Podsumowanie długiego weekendu na terenie powiatu lubańskiego

  • 6.06.2018, 17:08
  • asp. Magdalena Juźwicka
Podsumowanie długiego weekendu na terenie powiatu lubańskiego
Długi weekend już za nami. Piękna pogoda sprzyjała mieszkańcom Lubania oraz osobom przyjezdnym, lecz dla lubańskich policjantów był to okres intensywnej pracy na rzecz zapewnienia bezpieczeństwa wypoczywającym. Podczas pięciu minionych dni funkcjonariusze przeprowadzili blisko 163 kontroli drogowych podczas, których zatrzymali 1 nietrzeźwego kierującego. Ponadto na terenie powiatu lubańskiego odnotowano 1 wypadek oraz 7 kolizji drogowy.

Od 30 maja do 3 czerwca br na terenie powiatu lubańskiego Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu odnotowała 7 kolizji drogowych. Funkcjonariusze przeprowadzili 163 kontroli pojazdów, nałożyli 95 mandatów karnych, zatrzymali 19 dowodów rejestracyjnych oraz przeprowadzili kontrole trzeźwości u 151 kierujących. W tym okresie odnotowano 1 wypadek drogowy w którym została ranna jedna osoba.

 Niestety pomimo wielokrotnych apeli o rozwagę i rozsądek na drodze, znaleźli się kierowcy, którzy zdecydowali się wsiąść za kierownicę swoich pojazdów po wcześniejszym spożyciu alkoholu. aaaaaaaaaaa Przedłużony weekend to nie tylko czas wzmożonej pracy policjantów ruchu drogowego. W ciągu tych dni funkcjonariusze przeprowadzili 149 różnego rodzaju interwencji podczas, których wylegitymowano 389 osoby.

asp. Magdalena Juźwicka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Piotr Urzędowski
Piotr Urzędowski 12.06.2018, 23:52
Pani Katarzyno jeśli ma Pani jakiś osobisty problem co do sąsiada to radził bym pójść do niego i to z nim wyjaśnić.Bo odnoszę wrażenie że wylewanie złości publicznie nie mając odwagi rozwiązać problemu twarzą w twarz to trochę z Pani strony tchórzowski sposób.Z całym szacunkiem ale bycie Osobą anankastyczną z taką postawa roszczeniowa z takimi wymagania i chęcią wręcz obsesyjną karania wszystkich i wyciąganie konsekwencji pod każdym względem skłania mnie do wniosków ze „MUSZĘ DAĆ NA TACE W NIEDZIELE „ bo jak by Pani miała rządzić w policji polska była by jedna wielka DYKTATURA .
Katarzyna
Katarzyna 7.06.2018, 09:39
Te liczby są żałosne i od razu widać rękę przełożonych żeby zrobić statystykę aby Wrocław się nie czepiał ! Najlepiej tradycyjnie łupić wszystkich mandatami i zabierać dowody za byle co a jakiś nietrzezwy przypadkiem się trafi i przełożeni kasują premie z publicznych pieniędzy:( A ile narkotestów użyli policjanci podczas akcji i ile używają na co dzień bo ćpunów z wytrzeszczonymi gałami jeździ ful a jakoś nie czytałam nigdy żeby kogoś złapali ! Jestem kierowcą od wielu lat i nigdy nie widziałam żeby kogokolwiek badano na zawartość narkotyków a jedynie każą dmuchać. Mam sąsiada co wciąga do nosa z koleżkami i non stop jeżdżą samochodami a z gliniarzom z alkotestami śmieją się w oczy i posłusznie dmuchają i jadą dalej bo nie pili !Proponuję redakcjj przejść się na policję i zadać to pytanie zadowolonym z siebie panom z gwiazdkami co siedzą po biurach i napisać artykuł bo chętnie poczytam te wywody bo jak da mnie to ta lubańska policja tkwi w erze głębokiej komuny i w ogóle nie dorosła do obecnych czasów i walki z tym co się dzeieje na drodze !!!
Velen
Velen 7.06.2018, 00:02
Znaleźli się kierowcy po spożyciu alkoholu a zatrzymali 1 nietrzeźwego .To co ?Reszcie pozwolili jechać dalej ?To jak z nieprzepisowo parkowaniem w Lubaniu jednym wolno innych karają.
Herakliusz
Herakliusz 7.06.2018, 13:51
KARZĄ - albowiem:Bezokolicznik KARAĆ: Czas teraźniejszy: 1 karzę karzemy, 2 karzesz karzecie, 3 karze karząCzas przeszły: 1 męski karałem, 1 żeński karałam 2 męski karałeś, 2 żeński karałaś 3 męski karał, 3 żeński karała 3 nijaki karałoCzas przyszły: 1 będę karać, 1 męski będę karał, 1 żeński będę karała, 2 będziesz karać, 2 męski będziesz karał, 2 żeński będziesz karała, 3 będzie karać,3 męski będzie karał, 3 żeński będzie karała, 3 nijaki będzie karało

Pozostałe