×
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk

Wakacje z biurem podróży

  • 11.06.2018, 13:11
  • red.
Wakacje z biurem podróży
W tym sezonie niemal 7,5 mln Polaków zamierza wyjechać na zagraniczne wakacje. Do łask wracają Egipt, Tunezja i Turcja. Z liczby tej ponad połowa Polaków zamierza skorzystać z usług biur podroży, powierzając swój urlop doświadczonym touroperatorom.

Według przeprowadzonych badań pośród zagranicznych celów podroży największą popularnością cieszą się przede wszystkim Hiszpania 14%, Chorwacja 12%, Grecja 10% oraz Włochy 9%. Do dziesiątki najchętniej odwiedzanych krajów wróciły Egipt 4%, Tunezja 4% i Turcja 3%. 

Część osób planuje zagraniczne wojaże samodzielnie organizując przejazdy, noclegi i wyżywienie. Z jednej strony daje to swobodę działania z drugiej zaś absorbuje czas i energię. Dlatego dobrym wyborem jest skorzystanie z oferty biura podróży. Okazuje się, że ponad połowa badanych decyduje się na zorganizowany wypoczynek, dzięki czemu nie musi się martwić o żadne formalności.

O korzyści z tym związane zapytaliśmy Kingę Czyżniejewską, właścicielkę multiagencji turystycznej działającej na rynku od 10 lat. W styczniu tego roku Pani Kinga uruchomiała agencję MyTravel przy ul. Wrocławskiej w Lubaniu.

Korzystając z biura podróży oszczędzamy cenny czas i gwarantujemy sobie bezpieczne wakacje, możemy liczyć na opiekę rezydenta na miejscu, a jedynym naszym zmartwieniem pozostaje wybór kierunku i hotelu. Ponieważ w ostatnim czasie MyTravel połączyło się z grupą Wakacje.pl mamy w ofercie setki operatorów, dzięki czemu znajdziemy wymarzone wakacje nawet dla najbardziej wymagających. - wyjaśnia Pani Kinga. - Jako operator stacjonarny mamy te same ceny i promocje jakie oferują biura online. Każdemu z naszych klientów poświęcamy czas, a w rozmowie uzyska on szczegółowe informacje dotyczące wyjazdu. Dodatkowo bardzo ważnym w wyborze biura podróży jest serwis posprzedażowy, jego jakość zapewnia komfort i bezpieczeństwo naszego urlopu.

Okazuje się, że właśnie dlatego 50% klientów wybiera ofertę stacjonarnych biur podroży, w razie problemów kontaktują się oni z osobą, z którą planowali urlop a nie infolinią czynną od 9. do 17. 

Zapraszamy do siedziby naszego biura znajdującej się w Lubaniu przy ul. Wrocławskiej 6B z nami zaplanują Państwo wymarzone wakacje – zapewnia Kinga Czyżniejewska.

Centrum Podróży MyTravel
ul.Wrocławska 6B
59-800 Lubań
tel. 576 020 881

red.
Podziel się:

Pozostałe