×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Akcja "Bezpieczny czerwiec"

  • 11.06.2018, 22:09
  • asp. Magdalena Juźwicka
Akcja "Bezpieczny czerwiec"
Komenda Powiatowa Policji w Lubaniu przeprowadziła działania pod nazwą "Bezpieczny Czerwiec" ukierunkowane na ograniczenie przestępczości na terenie miasta i gminy Lubań. Celem tych działań jest ograniczenie przestępczości, a w szczególności kradzieży, kradzieży z włamaniem, wybryków chuligańskich.

W celu zapobieżenia oraz eliminowania przestępstw na terenie Komendy Powiatowej Policji w Lubaniu zaplanowane zostały działania prewencyjne pn. "Bezpieczny czerwiec".

Realizacja zaplanowanych działań w głównej mierze była ukierunkowana na wzrost poczucia bezpieczeństwa i likwidację zagrożeń zgodnie z oczekiwaniami społeczeństwa. Działania zaplanowane zostaną z wykorzystaniem Krajowej Mapy Zagrożeń Bezpieczeństwa, a także uwzględniając wnioski przekazywane przez lokalną społeczność.

Celem działań jest ograniczenie przestępczości, a w szczególności kradzieży, kradzieży z włamaniem, wybryków chuligańskich oraz ujawnianie i zatrzymywanie nietrzeźwych kierujących.

Funkcjonariusze Policji przeprowadzili 23 kontrole drogowe, wylegitymowali 65 osób, ponadto ujawnili 20 wykroczeń za które nałożono 18 mandatów karnych oraz sporządzono 2 wnioski o ukaranie do Sądu Rejonowego, zatrzymano 1 kierującego, który prowadził pojazd będąc pod wpływem alkoholu.

asp. Magdalena Juźwicka
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Szymon Borowski
Szymon Borowski 12.06.2018, 22:54
bezpieczny czerwiec z Yanosikiem, czemu nie
Remidiusz Błaszczykowski
Remidiusz Błaszczykowski 12.06.2018, 10:08
Policja ciągle robi jakieś akcje, do których ludzie już się przyzwyczaili i przygotowali. Szczerze mówiąc to prawie nie znam ludzi, którzy nie mają yanosika...

Pozostałe