×
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk
Wojciech Leszczyk

Podziękowania dla "braci Szelest"

  • 13.06.2018, 10:12
  • Mateusz/red.
Podziękowania dla "braci Szelest"
Z prośbą o podziękowanie dla lubańskich policjantów zwrócił się do nas Pan Mateusz. Funkcjonariusze zajęli się sprawą jego skradzionego samochodu i odzyskali go w kilka godzin. Poniżej, zgodnie z prośbą autora, publikujemy oryginalną treść podziękowań.

"Gorące podziękowania za pomoc w odnalezieniu skradzionego samochodu  dla Wydziału samochodowego  Policji Lubańskiej, a w szczególności dla Policjantów " Braci Szelest" w ciągu kilku godzin odzyskali skradziony samochód, którego nie można było namierzyć od ponad dwóch tygodni, auto brało udział w kilku kradzieżach. Auto zostało skradzione w Świeradowie-Zdroju w nocy z 26-27 maja. Postawa wyżej wymienionych funkcjonariuszy napawa nadzieję, że jeszcze są w Tym "chorym"państwie PiS, policjanci którym sie jeszcze chce wykonywać ten zawód i robią to naprawdę dobrze. Dziękuję również wszystkim osobom prywatnym, które również zaangażowały się w pomoc w odzyskaniu auta."

Mateusz/red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Do mieszkańców Jałowca
Do mieszkańców Jałowca 15.06.2018, 06:21
Czy wy myślicie że Policjant jak w amerykańskim filmie tropi złodzieja po nosie? Dlaczego jedni powiązani z Adamem W. Czyli prosciej mówiąc bracia z B***ul z tej samej wiochy na jak zostali złapani przez mieszkańców Dolnych Olszyn gdy buszowali po posesji zostali wolno puszczeni a każdy wie że to złodzieje ? Dlaczego pomimo tego że byli odurzeni czymś nikt nie zrobił postępowania o to że kierowali pojazdem którym przyjechali pod wpływem? Polecam poczytać to rozjaśni dlaczego Adam W i inni chodzą wolno http://www.dziennikzachodni...
Obserwator
Obserwator 17.06.2018, 22:55
Ale jeden siedzi ;)
gość
gość 14.06.2018, 20:08
A teraz mały komentarz z przed chwili dotyczący Policji Lubańskiej na skrzyżowaniu ulic Rybacka i Lwówecka od strony Biedronki stoi na czerwonym świetle radiowóz oznakowany a w odległosci około 80 metrów przed nimi na wysokosci Netta przechodzi młody człowiek poza przejsciem dla pieszych . Z ich strony brak jest jakiejkowliek reakcji i zastanawiam sie czy dlatego że jest to syn komendanta z Bolesławca czy poprosty nie chce im sie pracować. I tak wyglada Nasza Lubańska Policja.
Ivo
Ivo 14.06.2018, 20:00
A moje Audi gdzie jest?Do dzisiaj nie znaleźli a złodziej ponoć siedzi.
Walić złodziei
Walić złodziei 13.06.2018, 19:02
Ważne że odzyskali!! Jak łapią to źle jak nie łapią to nie dobrze. Nic dziwnego że wszędzie Polskę na bok w UE stawiają jak obywatelom dogodzić nie można. Mam nadzieję że w ślad za tym pójdą kolejne kradzieże bo menelstwo się nakradło w regionie. W końcu pan Adam W****cha ma dużą wiedzę i długi język.Pan f.sz Sz.. nie jest z pokolenia multi.select i wie jak sobie radzić z takimi ćwokami.bo.inaczej ich nazwać nie można. Brawo KPP
Pablo
Pablo 13.06.2018, 20:47
Pan Adam sam ma sporo za uszami.
gość
gość 13.06.2018, 15:12
Bracia szelest - jak ja ich k***a szanuje
Obserwator
Obserwator 13.06.2018, 14:35
A mi z kolei wydaje się, że do odnalezienia auta przyczynił się Pan Adam W. Gość chodzi po wolności tylko dlatego, że sprzedaje wszystkich po kolei...
Mirek
Mirek 13.06.2018, 19:46
Pan Adam W., jesli to ten o ktorym mysle juz dawno powinien siedziec, cała wiocha o tym gada.
Józek
Józek 13.06.2018, 12:39
Skoro auto brało udział w kilku kradzieżach to powinni je przymknąć
Rafal
Rafal 13.06.2018, 12:31
To, że policja namierzyła/odzyskała samochód nie powinno być czymś "wow". To w końcu ich praca. Szkoda, że częściej osoba poszkodowana dostaje pismo, w którym policja informuje o niewykryciu sprawcy.Mimo wszystko, miło, że ktoś samochód odzyskał.
Do_cebulakow
Do_cebulakow 13.06.2018, 11:55
A to nie jest jakaś ustawka na polepszenie wizerunku policji po liście pani Pauliny?

Pozostałe