×

Pobiegną po Siekierki

  • 14.06.2018, 10:17
  • Powiat Lubań
Pobiegną po Siekierki
Odliczamy czas. Już w najbliższą sobotę (16.06) odbędzie się kolejna edycja ,,Biegu po Siekierkę”. Biegi odbędą się na dystansach 500 metrów, 5 oraz 10 kilometrów. Organizatorzy zapraszają do udziału zarówno doświadczonych maratończyków, jak i amatorów.

16 czerwca o godz. 9:15 w okolicy Terenu Rekreacyjno - Wypoczynkowego w Siekierczynie (tzw. "basenu") zostanie zorganizowany Powiatowo-Gminny "Bieg po Siekierkę". Impreza organizowana jest po raz trzeci przez Stowarzyszenie Rozwoju Wsi "Jeziorna" w Siekierczynie we współpracy z Powiatem Lubańskim.

Do udziału w biegach zapraszamy dzieci i dorosłych mieszkańców gminy Siekierczyn, powiatu lubańskiego i naszych zaprzyjaźnionych sąsiadów oraz przedstawicieli służb mundurowych. 

Program zawodów przewiduje:

  • Bieg na dystansie około 500 m dla dzieci do 12 lat;
  • Bieg przełajowy dla dzieci powyżej 12 lat i dla dorosłych na dystansie około 5 km;
  • Główny bieg przełajowy dla dorosłych i służb mundurowych. Dystans około 10 km.

- Biuro zawodów usytuowane na Terenie Rekreacyjno-Wypoczynkowym w Siekierczynie czynne będzie w dniu zawodów od godz. 9:15 do godz. 15:00, gdzie wydawane będą numery startowe, które odbierać należy osobiście. Osoby poniżej 18 lat winny przybyć z prawnym opiekunem - podkreśla Dariusz Furdykoń, jeden z organizatorów.

Gorąco zachęcamy Państwa do udziału i śledzenia fanpage Stowarzyszenia Rozwoju Wsi "JEZIORNA" w Siekierczynie na portalu Facebook! 

Zadanie publiczne „Powiatowo-Gminny Bieg po Siekierkę” jest dofinansowane ze środków budżetu Powiatu Lubańskiego.

Pliki do pobrania: regulamin_biegu_o_siekierke-2018.pdf

Powiat Lubań

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe