Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Medale dla Bojan Boks

  • 22.06.2018, 18:36
  • red./BS
Medale dla Bojan Boks
Z początkiem czerwca zawodnicy klubu bokserskiego Bojan Boks wzięli udział w turnieju pięciu narodów, który odbył się u naszych zachodnich sąsiadów. Podczas walk w niemieckim Zittau znakomicie zaprezentowali się zawodnicy Mateusz Urban i Adam Fedorowicz.

Był to dwudniowy turniej w trakcie którego w ringu zmagali się zawodnicy z Niemiec, Austrii, Włoch, Słowacji i Polski.. Lubański klub reprezentowało dwóch zawodników, którzy przywieźli z turnieju dwa puchary. 

Pierwszego dnia turnieju w walce finałowej zwycięstwo odniósł Adam Federowicz, zdobywając tym samym złoty medal. To duży sukces, gdyż jest to kolejna walka i kolejna wygrana. Adam dotychczas stoczył siedem turniejowych walk i jak dotąd nie odnotował na swoim koncie porażki.

- Świetną formę zaprezentował również Mateusz Urban, który w pierwszej walce pokonał w pięknym stylu zawodnika z Włoch. Niestety w następnej walce finałowej przegrał z zawodnikiem z Berlina. To była bardzo dobra i wyrównana walka, niestety przegrał ją - w naszej opinii niesłusznie. - mówi Kazimierza Rzeszuto, trener Bojan Boks.

Ostatecznie dwóch zawodników Bojan Boks z turniej w Zittau przywiozło złoty i srebrny medal, co jest bardzo dobrym wynikiem.

W kolejnych tygodniach zawodnicy z Lubania walczyli na turniejach w Wałbrzychu i Oławie. Niestety swoje walki remisowali nie zajmując miejsc medalowych.

red./BS

Zdjęcia (9)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe