Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pecha

  • 27.06.2018, 11:22
  • SM Lubań
Chcieli zapalić „trawkę”. Mieli pecha
Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem.

Całkiem niedawno otwarty i udostępniony dla mieszkańców przy ulicy Staszica w Lubaniu tzw. „Zakątek Miłości”, szczególnie teraz w okresie wakacji cieszy się wysokim zainteresowaniem. Klimat odpoczynku i relaksu tego miejsca dał się aż za bardzo poczuć dla trzech mężczyzn, którzy w dniu 25 czerwca br. umówili się na wspólne zapalenie skręta. Mężczyźni nieświadomi bycia w centrum uwagi operatora monitoringu miejskiego w najlepsze pozowali do zdjęć przy skręcie zielonego suszu.

Niezwłocznie zadysponowany na miejsce zdarzenia patrol Straży Miejskiej w Lubaniu po przeprowadzeniu czynności ujawnił u jednego z mężczyzn skręta z suszem koloru zielonego, który jak się potem okazało - był marihuaną. W związku z ujawnionym przestępstwem na miejsce wezwano patrol policji, któremu przekazano sprawcę oraz zabezpieczoną substancję zabronioną prawem.

20-letni mieszkaniec Lubania usłyszał już zarzuty. Trwa obecnie dochodzenie pod nadzorem prokuratora. Mężczyźnie grozi kara pozbawienia wolności do lat 3.

SM Lubań

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (19)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Adam Adamiak
Adam Adamiak 21.07.2018, 16:57
W statystykach przybyło, kolejny sukces służb w walce z palaczami zielonego lekarstwa.Świat legalizuje a w Polsce młodzi umierają po dopalaczach praktycznie legalnych. Czy ktoś policzył ile straciło państwo pozwalając na handel trucizną? Co z rodzicami tych młodych ludzi? Jako społeczeństwo raczej się zwijamy niż rozwijamy.Edukacja, legalizacja, kontrola państwa i problem niewiadomego pochodzenia substancji zostanie choć częściowo rozwiązany. Ludzie będą zdrowsi,weseli , budżet się zwiększy a dopalaczowi biznesmeni będą musieli zacisnąć pasa.
Dilmach
Dilmach 2.07.2018, 17:34
Mogli się zrelaksować w innym miejscu niż te które które jest przeznaczone do innego celu.Do tego jakim trzeba być id...ą żeby kręcić i palić pod kamerą? 😉
anna
anna 30.06.2018, 16:45
Gdzie są rodzice tych dzieci cóż za brak wychowania!!!!! Żeby gorzej nie skończyli
Diller z Lubania
Diller z Lubania 29.06.2018, 21:27
Do czego to doszło, wakacje są, lato, a będą ganiać z niewinnego dżosza żeby się zrelaksować, komu oni zgroża po tym? Będą mieli tylko apetyt i posmieja się, niech lepiej alkoholików i Cyganów z luzyckiej pilnują a nie, tfu mendy ze straży miejskiej, nie pozdrawiam
Marek
Marek 29.06.2018, 14:43
bardzo dobrze, że łapią młodych ćpunów- teraz trawa, później mocniejsze ćpanie i większy problem będzie z nimi! stop narkotyków! rodzice nie potrafili wychować i przekazać odpowiednich wartości to ulica ich wychowuje...trzech lubańskiej ćpunów z czego jeden ma dobrze znanych rodziców- świetne wartości przekazują...
Nie ważne
Nie ważne 20.07.2018, 14:03
Marihuany sie nie cpie bo to nie narkotyk tylko roslina lol to tak jalby oowiedziec ze papieros to narkotyk
Mistrz
Mistrz 28.06.2018, 11:34
Na przypale ,albo wcale😂😂 !!! Myślę ,że chłopaki wiedzieli ,że jest kamera ,tylko mieli to głęboko w ... Nie ma co brawa dla dzielnych strażaków
Rozbawiony
Rozbawiony 28.06.2018, 08:18
A to dobre,sami wpakowali się w obiektyw kamery. Więcej takich kamer postawić i wyłapywać takich gapowatych,nierozgarniętych kolesi.
Arti
Arti 27.06.2018, 18:28
Za to dobrze sypali 😂😂
Herakliusz
Herakliusz 27.06.2018, 15:08
Wygląda na to że takich miłośników miłości narajanych trawką "Zakątek Miłości" odnotuje więcej. Koledzy ćpuna szukają teraz zaufanego specjalisty od unieszkodliwienia monitoringu.
Rozbawiony
Rozbawiony 28.06.2018, 08:11
Szukają specjalisty i zgłosili się do Ciebie?.
Plplplpl
Plplplpl 27.06.2018, 13:51
za takie coś pozbawienie wolności ?! Nikomu nie stała się krzywda! Nikt tam handlował ta cała marihuana przecież. Przyszli, zapalili i pewnie by poszli. Kurczę, młodzi ludzie. Mam nadzieje, ze będzie tylko pouczenie. Mimo, ze nie jestem za paleniem w miejscu publicznym ( papierosów również) uważam, ze powinien w tej sytuacji być tylko mandat.
Herakliusz
Herakliusz 27.06.2018, 18:30
A za co mandat? Chyba że za zanieczyszczanie powietrza. Ale generalnego zakazu palenia papierosów w miejscach publicznych nie ma.
Hubert
Hubert 28.06.2018, 07:06
Gdyby to były Czechy to chłopaki w najgorszym wypadu dostaliby mandat, a w Polsce jak w lesie... nawet piwa w żabce po 22 nie kupisz...
Rozbawiony
Rozbawiony 28.06.2018, 09:21
A gdyby to było w Singapurze to na długie lata do kryminału. Piwo kup wcześniej,tylko jak wytrzymać i nie wypić jak już kupione?,to jest problem jak się ma słabą "silną wolę".
zdczdc
zdczdc 27.06.2018, 18:11
skończ pierdolić i bronić narkomanów. Następnym razem taki ćpun może ci nawet grozić aby kupić narkotyki. Dalej będziesz taki mądry ?
Gizmo
Gizmo 27.06.2018, 20:02
Przestań ćpać ;)
Adam
Adam 27.06.2018, 19:50
gdybyś cokolwiek wiedział o marihuanie to byś nie pisał takich głupot...
luk
luk 27.06.2018, 19:06
A o marihuanie to Pan z TVP czerpie informacje?

Pozostałe