Kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży

  • 2.07.2018, 10:24
  • "Kwisa" Lubań
Kwalifikacja do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży
Zawodnicy i wychowankowie Kwisy Lubań - Bartek Janiszek i Robert Kendzia zakwalifikowali się do finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie szosowym, która odbędzie się w dniach 13-15 lipca 2018 r. w Koziegłowach.

Bartek startuje w jeździe indywidualnej na czas i wyścigu ze startu wspólnego, natomiast Robert w wyścigu ze startu wspólnego. Zawodnicy, aby zakwalifikować się do finału startowali w zawodach kolarskich rangi Pucharu Polski będącymi jednocześnie eliminacjami do OOM, które odbyły się w Gostyniu, Turawie, Strzelcach Krajeńskich, Koziegłowach i Chrzypsku Wielkim.

Ogółem w finale Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w jeździe indywidualnej na czas będzie brało udział pięćdziesięciu reprezentantów klubów ze wszystkich regionów kraju, a w wyścigu ze startu wspólnego 120 zawodników. Województwo dolnośląskie będzie reprezentowało 7 zawodników w wyścigu ze startu wspólnego, w tym tylko trzech w jeździe indywidualnej na czas.

Ogromnie się cieszymy, że włożony wysiłek, wytrwałość i dyscyplina zawodników jak i trenera owocuje konstruktywnym podejściem do wymagającej dyscypliny sportu jaką jest kolarstwo.

"Kwisa" Lubań

Zdjęcia (2)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Uve zajechał kolarzówe
Uve zajechał kolarzówe 2.07.2018, 13:51
A co się stało z męczennikiem S.D , że tak jego rowerowe mistrzostwo na miarę igrzysk w RIO ucichło? Czyżby kub się znudził ?
Krzychu xtr
Krzychu xtr 3.07.2018, 10:07
Ptaszki ćwierkają, że jego już w żadnym klubie nie chcą. Wszędzie kłóci ludzi ze sobą

Pozostałe