Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Strażnicy ujęli złodzieja tuż po kradzieży

  • 2.07.2018, 11:42
  • SM Lubań
Strażnicy ujęli złodzieja tuż po kradzieży
Pecha miał złodziej, 27-letni mieszkaniec Lubania, który w miniony piątek - 29 czerwca br. około godziny 20.00 w jednym z okolicznych dyskontów dokonał kradzieży. Łupem mężczyzny padły trzy hulajnogi.

Sprawca kradzieży nie cieszył się jednak fantami zbyt długo, bowiem po kilku chwilach natrafił na patrolujących rejon strażników miejskich, na których widok podjął nerwową próbę natychmiastowego ukrycia się i jednoczesnego porzucenia kartonowych opakowań. Zachowanie mężczyzny wzbudziło uzasadnione podejrzenie popełnienia przez niego czynu karalnego, w związku z tym strażnicy niezwłocznie podjęli czynności w celu ustalenia przyczyny takiej postawy. Mężczyzna nie potrafił wyjaśnić w jaki sposób znalazł się w posiadaniu zapakowanego jeszcze sprzętu dla dzieci.

Pamięć przywrócili mu wezwani na miejsce policjanci, którzy potwierdzili, że ujęty przez strażników mężczyzna jest sprawcą kradzieży, która została wcześniej zgłoszona przez pracowników sklepu.

Sprawca oraz zachowany w nienaruszonym stanie sprzęt został przekazany funkcjonariuszom KPP Lubań, która prowadzić będzie dalsze czynności w niniejszej sprawie.

SM Lubań

Zdjęcia (3)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

anna
anna 3.07.2018, 17:00
Jacy są tacy są ale ich częściej ich na mieście widać w dostojnych mundurach :-)
Olek
Olek 2.07.2018, 23:52
No brawa... W końcu strażnicy ruszyli do przodu. Te ganianie babć na targowisku to chyba bujda. Brawo panowie oby tak dalej. A tak na marginesie to może wspomoga ta Policję której już prawie w Lubaniu nie ma.

Pozostałe