Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Zmiana organizacji ruchu w czasie SFM

  • 3.07.2018, 12:02
  • ŁCR
Zmiana organizacji ruchu w czasie SFM
Sudecki Festiwal Minerałów na kilka dni zamieni centrum naszego miasta w wielką giełdę minerałów i biżuterii. Będzie to jednak duże wyzwanie dla kierowców.

W związku z organizacją Sudeckiego Festiwalu Minerałów okresie 12.07.2018 r.–15.07.2018 r. (czwartek - niedziela) informujemy, że w obrębie centrum Lubania nastąpi zmiana organizacji ruchu na następujących drogach gminnych: ul. Spółdzielczej, ul. Ratuszowej, Placu Strażackim, ul. Grunwaldzkiej, ul. Wąskiej, ul. Tkackiej, ul. Mikołaja, ul. Szkolnej, ul. Piramowicza, ul. Granicznej, Ks. Infułata Adalberta Antera, ul. Szymanowskiego, ul. Starej, ul. Wrocławskiej. 

Od 05.07.2018r. w centrum miasta zostanie wprowadzone oznakowanie w postaci znaków i tablic informujących o imprezie. 

Całkowicie wyłączone z ruchu będą ulice: Ratuszowa, Rynek, Wrocławska – od Rynku do ul. Szymanowskiego, ul. Wąska (na odcinku od ul Husytów do ul. Spółdzielczej), ul. Mikołaja – od Rynku do ul. Szkolnej, ul. Wąska od skrzyżowania z ul. Husytów do ul. Spółdzielczej.

Zmiana organizacji ruchu również nastąpi w obrębie ul. Wąskiej – wyjazd z placu Okrzei i ul. Husytów będzie odbywał się z kierunku ul. Tkackiej prześwitem pomiędzy blokami

Ulica Antera na całym odcinku i ul. Graniczna na odcinku pomiędzy ul. Piramowicza a ul. Mikołaja staną się jednokierunkowe z kierunkiem jazdy od strony ul. Wrocławskiej do ul. Mikołaja.

Jednokierunkową będzie również ul. Piramowicza z kierunkiem jazdy od ul. Antera w kierunku ul. Granicznej.

Schemat objazdów w trakcie SFM przedstawia poniższa mapka.

ŁCR

Zdjęcia (4)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

aesfdcz
aesfdcz 10.07.2018, 17:58
ta giełda minerałów to gówno warta tylko burdel robią nie dziwię się, że inni zrezygnowali z tego pozbywając się balastu.

Pozostałe