Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Mieszkaniec Olszyny powołany do Kadry Polski MTB Juniorów

  • 6.07.2018, 11:31
  • BS
Mieszkaniec Olszyny powołany do Kadry Polski MTB Juniorów
Konrad Gut o powołaniu dowiedział się niespodziewanie i już w tym samym dniu musiał być na zgrupowaniu. Było to jego marzenie i bardzo duże wyróżnienie - móc trenować z najlepszymi zawodnikami w Polsce.

Dzięki temu, Konrad Gut trafił na zgrupowanie w Srebrnej Górze. Pod okiem trenera Przemysława Gierczaka wraz z kadrą Polski juniorów i młodzieżowców doskonalił umiejętności na trasach Enduro, przygotowując się do Mistrzostw Europy MTB. 

Konrad swoje pierwsze sukcesy odnosił w klubie Kwisa Lubań. Później ze względu na szkołę przeniósł się do klubu KKW WHYTE NEXELO Wałbrzych. Jak mówi, dopiero tam miał większe pole na rozwój, więcej wyjazdów na Puchar Polski i Czech oraz profesjonalne zaplecze trenerskie.

Odniesione w tym roku sukcesy to: 6 miejsce na Pucharze Polski w Białymstoku, 16 miejsce na Pucharze Czech w Novym Mescie UCI C1, 13 miejsce na Pucharze Polski w Wałbrzychu UCI C2, Mistrzostwo Dolnego Śląska w Przełajach, Mistrzostwo Dolnego Śląska w Cross-country, 8 miejsce na Pucharze Słowacji UCI C2.

Gratulujemy!

BS
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe