Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Podpalenia i próby zastraszania

  • 6.07.2018, 15:30
  • red.
Podpalenia i próby zastraszania
Z początkiem maja pisaliśmy o serii podpaleń, które dotknęły rodzinę Nieckarzy. Ta, od lat prowadzi w Lubaniu hurtownię warzyw. O samej sprawie zrobiło się głośno po materiale dziennikarzy programu TVN Uwaga. Dziennikarze TVN ponownie wrócili do Lubania, bowiem rodzina nadal jest zastraszana. Tym razem jako winnego podpaleń wskazuje inną osobę - lokalnego przedsiębiorcę działającego w branży usług pogrzebowych.

Do kolejnej próby podpalenia czy też zastraszenia, doszło z początkiem czerwca w Leśnej. W nocy w budynku należącym do kuzyna Nieckarzy rzucono przedmiotem przypominającym petardę. Przedmiot eksplodował kilkukrotnie, mogąc podpalić zaparkowany na podwórku samochód i sam budynek.

Tym razem zastraszanym był właściciel zakładu pogrzebowego, który filię placówki prowadzi w Lubaniu w lokalu wynajmowanym właśnie od rodziny Nieckarzy. Po tym zdarzeniu rodzina przypomniała sobie o rozmowie sprzed pięciu lat, kiedy to właściciel jednego z konkurencyjnych zakładów pogrzebowych miał kierować groźby podpaleń pod ich adresem. To rzuciło nowe światło na serię podpaleń. Niestety i tym razem lubańska policja nie popisała się przed dziennikarzami Uwagi TVN. Komendant odmówił komentarza przed kamerami, co reporterzy skrzętnie wykorzystali.

Cały materiał Uwagi TVN zobaczycie pod TYM linkiem.

red.
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sucharez
sucharez 9.07.2018, 15:29
Żenada ten cały repoertaż naciągane na siłe, udwane łzy, ciekawe czy jakby podpalono BARDZO NIeMAJĘTNYCH w Lubaniu to czy TVN też by przyjechał. Lubań doczekał się swoich TVN-owskich celebrytów.
bombel
bombel 7.07.2018, 08:47
A ciekawe kto podpalił Jaśmina na Armii Krajowej kilka lat temu? Zagadka - nie?
Piotr Urzędowski
Piotr Urzędowski 23.08.2018, 23:17
PRZECIEŻ SPRAWCA ZOSTAL UJETY PRZEZ POLICJE.Ale z twoją bystrością to może do emerytury zagadka się rozwiąże heheh
PEREŁKA
PEREŁKA 6.07.2018, 19:18
Danusiu trzymam za Was kciuki ,nie dajcie się zastraszyć przykro mi bardzo jak się ogląda reportaż , Pozdrawiam Cię i Twoja rodzinę Renia .

Pozostałe