Fotorelacja. Henryki 2018

  • 9.07.2018, 11:57
  • red.
Fotorelacja. Henryki 2018
Nie mogło być inaczej. Tłumy gości na Święcie Gminy Lubań HENRYKI 2018.  

Coroczne święto gminy Lubań zyskało już swoją mocną markę. Niby impreza na wsi, a goście zjeżdżają się tłumnie z całej okolicy.

Jestem tu drugi rok z rzędu i bardzo mi się tu podoba. Namówiłem znajomych i przyjechaliśmy na dwa auta, teraz jedno z nich jest odstawiane i zostajemy już do końca - usłyszeliśmy od Pana Mateusza, który na Henryki przyjechał z Lubania.

Podobną opinię usłyszeliśmy od Pani Marzeny Kipiel-Sztuki, serialowej Halinki ze "Świata według Kiepskich". Która w tym roku była gościem specjalnym festiwalu:

Mówiono mi, że jadę na wieś, a impreza jest zrobiona z wielkim rozmachem. Organizacyjnie, technicznie na najwyższym poziomie. Jesteśmy objedzeni, zaopiekowani, a atmosfera jest niesamowita.

Henryków Lubański odwiedzili również goście z Henrykowa Ziębickiego z zaprzyjaźnionej gminy Ziębice w województwie dolnośląskim, wzięli oni udział w turnieju miejscowości Henryków vs Henryków.

Oczywiście jak to na Henrykach nie mogło zabraknąć wspólnych tańców pod sceną i zabaw w lunaparku, który w tym roku przerósł oczekiwania przybyłych gości.

Zawarto nowe przyjaźnie, które możliwe, że wkrótce swój finał znajdą na scenie. Pani Marzena Kipiel-Sztukia i Norbi na tyle dobrze się bawili, że w rozmowie z nami wspomnieli o wspólnym koncertowaniu.

Artyści Norbiego byli moją obsługą techniczną. Tego jeszcze nie grali! Ale to się powtórzy - mówiła ze śmiechem serialowa Halinka Kiepska.

Chciałbym bardzo abyśmy jeździli razem, Marzena 20 minut na scenie później my 30 minut gramy - wtórował jej Norbi. - To jest prawdziwa aktorka z krwi i kości takich już nie ma, że tak powiem Ci ludzie nowocześni już tacy fajni nie są, choć chciałby żeby byli- mówił Norbi.

W trakcie koncertów gwiazd wieczoru wszędzie pełno było gości, tak przed sceną jak i pod otaczającymi ją parasolami. Każdy bawił się jak lubi - kto chciał tańczył, kto chciał słuchał muzyki popijając złociste pod parasolami. Część koncertową zakończył efektowny pokaz pirotechniczny, a dla żądnych dalszej zabawy przygotowano dyskotekę, która trwała do późnej nocy.

Już dziś ze spokojnym sumieniem zapraszamy na Henryki 2019.

Jeszcze więcej zdjęć i wideorelacji na Facebook`owym fanpage Henryki 2018.

red.

Zdjęcia (233)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Herakliusz
Herakliusz 9.07.2018, 21:39
Henryki w Henrykowie to ma być pryszcz w porównaniu z imprezą miejską zwaną LAWA 2018... Ponoć zachwytów nie ma być końca!
bombel
bombel 10.07.2018, 08:35
Igrzyska dla plebsu przed korytkobraniem będą na wypasie, ale bez wina bo zakazano. Może jaki chleb choć dorzucą? Pewnie tak ale jeno swoim.
Zagłoba
Zagłoba 9.07.2018, 14:48
No i gdzie ta fotogaleryja?.

Pozostałe