Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault
Perfekta Lubań partner Renault

Bez uprawnień i z narkotykami

  • 11.07.2018, 12:34
  • podinsp. Edyta Bagrowska
Bez uprawnień i z narkotykami
Podczas kontroli, kierująca Deawoo 21-latka z powiatu lubańskiego była pobudzona i zdenerwowana. Okazało się, że prowadziła bez uprawnień, przewoziła narkotyki i mogła być pod ich wpływem.

Policjanci z Karpacza zatrzymali 21-latkę, która kierowała pojazdem bez uprawnień oraz posiadała narkotyki. W nocy z 8 na 9 lipca br. policjanci z Karpacza na ul. Wolności w Jeleniej Górze zatrzymali do kontroli drogowej pojazd marki Daewoo. Kierującą okazała się 21-letnia mieszkanka powiatu lubańskiego. Kobieta była pobudzona i zdenerwowana.

W trakcie kontroli okazało się, że kierowała pojazdem bez uprawnień. Ponadto w aucie funkcjonariusze znaleźli marihuanę, z której można było uzyskać ponad 50 porcji handlowych. Zachowanie jej wskazywało, że mogła kierować pojazdem będąc pod wpływem środków odurzających. Przyznała się, że zanim wsiadła za kierownicę paliła marihuanę. W związku z tym pobrano kobiecie krew do badań.

Obecnie policjanci wyjaśniają szczegółowo wszystkie okoliczności tego zdarzenia. 21-latka została zatrzymana w policyjnym areszcie. Teraz kobieta za popełnione czyny odpowie przed sądem, a grozić jej może nawet do 3 lat pozbawienia wolności. Jeżeli badania potwierdzą obecność narkotyków, wówczas odpowie ona również za kierowania pojazdem pod ich wpływem.

podinsp. Edyta Bagrowska
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe