×

Zlikwidowali nielegalne plantacje marihuany

  • 12.07.2018, 14:34
  • asp. Magdalena Juźwicka
Zlikwidowali nielegalne plantacje marihuany
Lubańscy policjanci ujawnili i zlikwidowali dwie plantacje liczące łącznie 80 sztuk krzewów konopi. Nielegalna uprawa tych roślin mierzących nawet do 180 cm wysokości znajdowała się na nieużytkach polnych na skraju lasu na terenie gminy Leśna.

Na ślad dwóch nielegalnych plantacji konopi indyjskich wpadli policjanci z Wydziału Kryminalnego lubańskiej komendy przed kilkoma dniami. Uprawa znajdowała się na nieużytkach polnych na terenie gminy Leśna. Krzewy marihuany rosły pośród leśnych drzew i krzewów na skraju lasu. Jedna z plantacji liczyła 50 roślin, druga z kolei – 30. Rośliny miały wysokość od 140 do ponad 180 centymetrów.

Nielegalna uprawa została zlikwidowana, a wstępną wartość zabezpieczonych krzewów konopi oszacowano na kwotę 53 tysięcy złotych.

asp. Magdalena Juźwicka

Zdjęcia (10)

Podziel się:
Oceń:

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Herakliusz
Herakliusz 15.07.2018, 08:56
Afery nie będzie - bo to samosiejki. Przy sprzyjających wiatrach taka "plantacja" może się zalęgnąć nawet w przydomowym ogródku.
HENIEK
HENIEK 12.07.2018, 19:02
Normalnie az pelen podziwu jestem Lubanskim Policjantom!Dzielni panowie z antynarkotykowej.Jakie wykazania!Zlapia malolata,postrasza,ten zaraz wszystkich sprzeda,powie ze cos tu a cos tam widzial i panowie dumni.Sami k.... nic nie zrobia,nie mowie o mysleniu.Zenada!
Snow
Snow 18.07.2018, 21:17
Dołącz do nich Kretynie i wykaż sie!
Józek
Józek 12.07.2018, 15:23
Utylizacja polega pewnie na spaleniu
Kasia
Kasia 13.07.2018, 13:19
No to niech tym problemem zajmie się teraz, ,czysta gmina Leśna "bo to jest ciekawy temat
Mirosław S.
Mirosław S. 13.07.2018, 18:05
Kampania na tym nie powstanie to nie zajmie się nikt tym.
Kasia
Kasia 13.07.2018, 19:27
Może wreszcie dali by spokój kopalni i ciężarówkom z urobkiem, drogi chcą mieć wszyscy dobre a urobek to co na plecach mają nosić.?durnota karaibska
Mirosław S.
Mirosław S. 14.07.2018, 06:58
To niech kopalnia wozi to, powidując mniej ssyfu kurzu i szkód. Zawsze urobek można w innych firnach kupić na drogi. Niestety za tym są przeciwni w zdecydowanej większości mieszkańcy a wybory samorządowe można wykorzystać do referendum w tej sprawie czy są za czy przecieko. Nawet jeżeli ktoś uważa działania grupy za nachalne, to niestety ale co do kopalni to za duża uciążliwość. Temat ciągle się owija wkoło mostu i ulicy baworowo. Dlaczego żadna tv nie poszła i nie posłuchała zdania mieszkańców Grabiszyc zamieszkujących rejony w pobliżu kopalni? Wiem że to małe grono wyborców ale proponuje pójść i porozmawiać bo nie mają tam ludzie czasu i fb aby siedzieć na grupie.

Pozostałe