Kamil Bednarek w Szklarskiej Porębie

  • 7.08.2018, 12:50
  • 24jgora.pl
Kamil Bednarek w Szklarskiej Porębie
Podziel się:
Oceń:
Wyjątkowy koncert w Szklarskiej Porębie. 19 sierpnia na stadionie miejskim zagra Kamil Bednarek.

Kamil Bednarek swoje pierwsze kroki muzyczne stawiał w formacji StarGuardMuffin. Od samego początku kapela dużo koncertowała, brała udział w wielu festiwalach, na których sięgała po liczne nagrody. W 2011 młodzi muzycy wyruszyli w bardzo długą trasę koncertową po całym kraju, a następnie spełnili swoje artystyczne marzenie, jadąc do legendarnego studia Boba Marley’a Tuff Gong, w Kingston na Jamajce.

W pierwszych miesiącach 2012 roku działalność StarGuardMuffin została bezterminowo zawieszona, natomiast Kamil Bednarek wraz z perkusistą Maćkiem Pilarzem, klawiszowcem Radkiem Szyszkowskim (obaj SGM) oraz dwoma nowymi muzykami rozpoczął pracę nad nową płytą formacji BEDNAREK. Krążek „Jestem” pojawił się w sprzedaży w listopadzie, pochodzą z niego takie utwory, jak „Jestem sobą...”, „Think About Tomorrow”, nastrojowa „Cisza” czy własna wersja starego przeboju Marka Grechuty „Dni, których nie znamy”. W 2015 roku ukazała się druga studyjna płyta, pod szyldem BEDNAREK, zatytułowana „Oddycham”, którego część materiału została zarejestrowana na Jamajce.

W styczniu 2017 roku ukazał się jego nowy singiel – „Talizman”, który został nagrany z gościnnym udziałem Matheo. Piosenkarz zdobył cztery nominacje do Eska Music Award 2017, ostatecznie wygrał statuetkę w kategorii Artysta roku.

Dodatkowo zagrają

Jose Popita oraz Leniwiec

Dodatkowe atrakcje

Eksplozja Kolorów
Strefa malucha
strefa relaksu
strefa gastronomiczna

Program imprezy

16.30 - Jose Popita
17.30 - Koncert Leniwiec
18.30 - eksplozja kolorów
19.00 - koncert Kamila Bednarka
20.15 - eksplozja kolorów

24jgora.pl

Zdjęcia (2)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe