×
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski
Cezary Przybylski

Przebrani za policjantów ukradli sejf

  • 10.08.2018, 10:44
  • KPP w Zgorzelcu
Przebrani za policjantów ukradli sejf
Policjanci z Bogatyni opublikowali portret pamięciowy jednego ze sprawców zuchwałej kradzieży, do której doszło 1 czerwca w Sieniawce.

Funkcjonariusze z Komisariatu Policji w Bogatyni prowadzą śledztwo powierzone przez Prokuraturę Rejonową w Zgorzelcu w sprawie kradzieży pieniędzy w dniu 1 czerwca 2018 roku w Sieniawce przez dwóch mężczyzn podających się za funkcjonariuszy Policji. Jeśli ktoś z Państwa rozpoznaje mężczyznę opublikowanego na zdjęciu proszony jest o pilny kontakt z policjantami z Bogatyni.

1 czerwca 2018 roku w Sieniawce doszło do kradzieży sejfu z zawartością pieniędzy. W toku czynności ustalono, że do mieszkania pokrzywdzonego przyszło dwóch mężczyzn ubranych w policyjne mundury (czarne moro z napisem POLICJA) pod pozorem dokonania przeszukania mieszkania. Podczas domniemanych czynności dokonali oni kradzieży oszczędności pokrzywdzonego.

W trakcie prowadzonego postępowania ustalono rysopis jednego ze sprawców: mężczyzna wiek około 50-55 lat, około 170 cm wzrostu, szczupłej budowy ciała, twarz owalna, włosy średniej długości, szpakowate, zaczesane na bok, oczy koloru piwnego, uszy przylegające. 

Na podstawie powyższego opisu został opracowany portret pamięciowy sprawcy.

 

Osoby, które mogą mieć jakiekolwiek informacje na temat tożsamości podejrzanego mężczyzny lub miejsca jego obecnego pobytu proszone są o kontakt osobisty lub telefoniczny z funkcjonariuszami z Komisariatu Policji w Bogatyni bądź Komendy Powiatowej Policji w Zgorzelcu. Informacje można przekazać dzwoniąc na numer tel. 75/77 99 220 lub 75/ 649 42 00.

KPP w Zgorzelcu
Podziel się:
Oceń:

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe