×

Reklama

Reklama

Obecnie internet jest najpopularniejszym źródłem informacji, a tym samym najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Wybór dziennika internetowego eLuban.pl to gwarancja skutecznej reklamy, która codziennie dociera do kilkunastu tysięcy mieszkańców regionu.

Przez blisko 6 lat naszej działalności przyzwyczailiśmy czytelników do rzetelnej i szybkiej informacji, dzięki temu nasza witryna rocznie notuje ponad 11 milionów odsłon. Na naszym Facebookowym profilu „lubi nas” ponad 11 000 osób. Warto nadmienić, że  czytają nas mieszkańcy całego regionu. Liczba unikalnych użytkowników odwiedzających nasz serwis w ciągu miesiąca to ponad 120 000. Przy czym w powiecie lubańskim, na którym opieramy naszą działalność, mieszka 66 000 mieszkańców. 

Redakcja witryny eLuban.pl wciąż dokłada wszelkich starań, aby portal był miejscem codziennych wizyt mieszkańców regionu, jak i samego Lubania. Dzięki wypracowanej popularności możemy zaproponować Państwu skuteczną reklamę na kilku płaszczyznach:

  • Banery reklamowe na wszystkich stronach serwisu
  • Banery śródtekstowe, wkomponowane w treść artykułu
  • Reklama kontekstowa, po najechaniu na słowo kluczowe pojawia się dymek z reklamą
  • Reklama w tle strony
  • Reklama Pop Up wyświetlająca się ponad zawartością witryny
  • Artykuły sponsorowane mające wzór zwykłych artykułów, wyróżnione w głównej części serwisu

Katalog firm

W tym miejscu samodzielnie dodasz swoja firmę, jako wizytówkę. Nie zapomnij o dodaniu zdjęcia lub logo, tak aby klienci już na pierwszy rzut oka Cię rozpoznali. W katalogu możesz promować swoją działalność wybierając wersję premium.

  • Wersja darmowa to umieszczanie ofert w dostępnych katalogach
  • Wersja premium to umieszczanych ofert w dostępnych katalogach, a dodatkowo wyróżnienie ich na ustalony czas na stronie głównej serwisu.
  • Promowanie firmy w lokalnych katalogach, daje również największą skuteczność przy wyszukiwaniu fraz w globalnych wyszukiwarkach internetowych.

Artykuły promowane

Teksty pisane przez naszych dziennikarzy bądź otrzymywane od reklamodawców, umieszczane w centralnej części serwisu z adnotacją "ZOBACZ"

Ogłoszenia drobne, darmowe oraz premium

Ogłoszenia w kilku czytelnych kategoriach z opisem, galerią zdjęć oraz możliwością udostępnienia w mediach społecznościowych. Ogłoszenia w wersji premium wyświetlane są na głównej stronie serwisu.

Przy dłuższej współpracy udzielamy rabatów.
Współpracujemy ze studiem, które dla naszych klientów tworzy banery w preferencyjnych cenach.

Po szczegółowe informacje oraz cennik prosimy zwrócić się do nas na adres [email protected] bądź zadzwonić pod nr.: +48 535 900 448

Zapraszamy do współpracy
Zespół eluban.pl