Reklama

Reklama

Obecnie internet jest najpopularniejszym źródłem informacji, a tym samym najskuteczniejszym sposobem na dotarcie do potencjalnych klientów. Wybór dziennika internetowego eLuban.pl to gwarancja skutecznej reklamy, która codziennie dociera do kilku tysięcy mieszkańców regionu.

Przez 5 lat naszej działalności przyzwyczailiśmy czytelników do rzetelnej i szybkiej informacji, dzięki temu nasza witryna rocznie notuje ponad 8 milionów odsłon. Na naszym Facebookowym profilu „lubi nas” blisko 10 000 osób. W skali roku, grono naszych czytelników, to ponad 500 000 osób.

Redakcja witryny eLuban.pl wciąż dokłada wszelkich starań, aby portal był miejscem codziennych wizyt mieszkańców regionu, jak i samego Lubania. Dzięki wypracowanej popularności możemy zaproponować Państwu skuteczną reklamę na kilku płaszczyznach:

  • Banery reklamowe na wszystkich stronach serwisu
  • Banery śródtekstowe, wkomponowane w treść artykułu
  • Reklama kontekstowa, po najechaniu na słowo kluczowe pojawia się dymek z reklamą
  • Reklama w tle strony
  • Reklama Pop Up wyświetlająca się ponad zawartością witryny
  • Artykuły sponsorowane mające wzór zwykłych artykułów, wyróżnione w głównej części serwisu

Katalog firm

W tym miejscu samodzielnie dodasz swoja firmę, jako wizytówkę. Nie zapomnij o dodaniu zdjęcia lub logo, tak aby klienci już na pierwszy rzut oka Cię rozpoznali. W katalogu możesz promować swoją działalność wybierając wersję premium.

  • Wersja darmowa to umieszczanie ofert w dostępnych katalogach
  • Wersja premium to umieszczanych ofert w dostępnych katalogach, a dodatkowo wyróżnienie ich na ustalony czas na stronie głównej serwisu.
  • Promowanie firmy w lokalnych katalogach, daje również największą skuteczność przy wyszukiwaniu fraz w globalnych wyszukiwarkach internetowych.

Artykuły promowane

Teksty pisane przez naszych dziennikarzy bądź otrzymywane od reklamodawców, umieszczane w centralnej części serwisu z adnotacją "Warto zobaczyć"

Ogłoszenia drobne, darmowe oraz premium

Ogłoszenia w kilku czytelnych kategoriach z opisem, galerią zdjęć oraz możliwością udostępnienia w mediach społecznościowych. Ogłoszenia w wersji premium wyświetlane są na głównej stronie serwisu.

Przy dłuższej współpracy udzielamy rabatów.
Współpracujemy ze studiem, które dla naszych klientów tworzy banery w preferencyjnych cenach.

Po szczegółowe informacje oraz cennik prosimy zwrócić się do nas na adres [email protected] bądź zadzwonić pod nr.: +48 535 900 448

Zapraszamy do współpracy
Zespół eluban.pl