Magazynier - praca w Augsburgu

  • Nie masz doświadczenia? Nie szkodzi, nie wymagamy doświadczenia!
  • Nie znasz niemieckiego? Nie będzie Ci potrzebny!
  • Martwisz się o zakwaterowanie? Zapewniamy bezpłatne mieszkanie z dojazdem do pracy!

Miejsce: Augsburg, Bawaria

Pracownikom oferujemy:

1.    stawkę brutto dzień: 10,88 euro/h (1300 euro),

2.    umowę o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie na terenie Niemiec (karta EKUZ i druk A1),

3.    darmowe mieszkanie z pełnym wyposażeniem oraz bezpłatnym internetem,

4.    szansę na zdobycie doświadczenia w dobrze ugruntowanej firmie na rynku,

5.    brak zeitkonta - przepracowane godziny są zawsze wypłacane,

6.    pomoc z transportem z Polski do Niemiec,

7.    za polecenie oferty pracy swoim znajomym wypłacamy dodatki.

Zadania:

1.    ręczne ładowanie i rozładowywanie,

2.    sumienne wykonywanie obowiązków podczas pracy.

Zgłoś swoje zainteresowanie przez zwykłą wiadomość email lub kontakt telefoniczny!

Kontakt:

Mail: [email protected]

Telefon:

  •  +48 505 176 000

Zdjęcia (1)