Magazynier - praca w Berlinie

Adres zakwaterowania: Berliner Chaussee 4b, 15749 Mittenwalde

Adres miejsca pracy: Eichenweg 3, 15749 Mittenwalde

Oferujemy:

·         stawkę do 10,88 euro brutto/h (do 1600 euro na rękę miesięcznie),

·         całkowicie BEZPŁATNE MIESZKANIE w dobrym standardzie (możliwość wyjazdu ze znajomymi, w grupie), bezpłatne Wi-Fi, wyposażone kuchnie i łazienki,

·         możliwość pobierania zaliczek,

·         zwrot kosztów wyjazdu do Niemiec,

·         pracę zmianową (możliwość wyboru preferowanej zmiany),

·         możliwość nadgodzin (+25% stawki podstawowej),

·         wszystkie przepracowane godziny są wypłacane (brak zeinkonta!),

·         odległość pomiędzy miejscem pracy a zakwaterowaniem: 4,6 km (możliwość komunikacji miejskiej do sprawdzenia),

·         płatne dni świąteczne – ustawowo wolne w Niemczech,

·         stałą opiekę polskojęzycznego koordynatora w Niemczech lub z biura w Polsce,

·         24 dni płatnego urlopu w ciągu roku,

·         umowę o pracę tymczasową - legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec,

·         pomoc w załatwieniu zameldowania i zasiłku dla dzieci (Kindergeld),

·         elastyczny termin rozpoczęcia pracy - im szybciej wyjedziesz, tym szybciej zaczniesz zarabiać,

·         pracę bez znajomości języka i doświadczenia - przeszkolimy Cię i zadbamy o to, abyś sobie poradził,

·         pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku z możliwością przedłużenia współpracy,

·         program "Zarabianie przez polecanie" - otrzymasz dodatkowo 50 euro brutto za każdą poleconą osobę,

·         dodatek paliwowy, dla osoby posiadającej samochód na dojazd, w wysokości do 100 euro brutto.

Opis stanowiska:

·         załadunek i rozładunek towaru,

·         dbałość o odpowiednie zabezpieczenie i składowanie towaru.

Wymagania:

·         sprawność fizyczna.

Kontakt:

+48 505 176 000

Zdjęcia (1)