Elektryk w branży automotive! od zaraz! 35 zł/h!

Dla jednego z naszych klientów poszukujemy pracowników na stanowisko:
ELEKTRYK

Miejsce pracy: Strefa ekonomiczna Wykroty

OFERUJEMY:
• Konkurencyjne wynagrodzenie: 35 zł/h brutto
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Plan rozwoju zawodowego
• Bonusy i premie pieniężne oraz dopłatę do wczasów
• Bezpłatne szkolenia językowe – angielski lub niemiecki
• Bezpłatna opieka zdrowotna
• Dofinansowanie dojazdu do pracy

OCZEKIWANIA:
• Wykształcenie min. średnie - elektryk, elektrotechnik
• Doświadczenie zawodowe min 2 lata w dziale UR
• Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym
• Umiejętność diagnozowania problemów technicznych
• Znajomość pneumatyki, mechaniki oraz hydrauliki
umożliwiająca diagnostykę uszkodzeń
• Mile widziane umiejętności diagnostyki automatyki
przemysłowej opartej na PLC
• Aktualne uprawnienia SEP E1
• Znajomość obsługi i diagnozy czujników/systemów
wizyjnych (będzie dodatkowym atutem)

SPÓJRZMY TERAZ NA ZAKRES OBOWIĄZKÓW:
• usuwanie awarii maszyn i urządzeń w zakresie elektryki i
automatyki przemysłowej
• analizowanie przyczyn awarii oraz podejmowanie działań
prewencyjnych w celu zapewnienia ciągłości pracy parku
maszynowego
• wykonywanie diagnostyki, przeglądów i remontów
maszyn i urządzeń elektrycznych
• zgłaszanie zapotrzebowania na części zamienne
• wypełnianie wewnętrznych dokumentów działu oraz
wprowadzanie danych na temat awarii maszyn do
systemu komputerowego
• przestrzeganie przyjętych standardów pracy działu

Wszystkich zainteresowanych prosimy o wypełnienie krótkiej ankiety aplikacyjnej:

Zdjęcia (1)

35,00 zł