Spawacz MAG 135, Coswig (obok Drezna)

Dla naszego renomowanego klienta poszukujemy Spawacza metoda MAG 135

Lokalizacja: Coswig (obok Drezna)

Zakres obowiązków:

- Spawanie części kontenerów mieszkalnych oraz przynależących komponentów

- Ogólna obróbka metalem

- Fugowanie, rozdzielanie poszczególnych komponentów blach, rur oraz profili

- Przygotowanie materiału według rysunku technicznego

Wymagania:

- Doświadczenie na podanym wyżej stanowisku

- Ukończona szkoła o kierunku technicznym

- Umiejętne czytanie rysunku technicznego

- Posiadanie aktualnych certyfikatów na metodę MAG

- Znajomość języka niemieckiego mile widziana

- Chęć do pracy na 2 zmiany

- Wysoka motywacja oraz samodzielna praca

- Chęć do pracy (możliwość robienia nadgodzin)

- Prawo jazdy wraz z autem do własnej dyspozycji

Oferujemy:

- niemiecka umowa o prace na pełny etat z calym pakietem socjalnym

- długoterminową współpracę

- wynagrodzenie (12€ netto) + zakwaterowanie oplacane przez pracodawce

Prosimy wyslac swoje aktualne CV wraz z aktualnymi certyfikatami na adres Email. [email protected]

W razie pytan prosze o kontakt telefoniczny: +4915780574595 (jezeli nie odbieram, to prosze zostawic wiadomosc sms lub WhatsApp)

Zdjęcia (1)

1,00 zł