Gabinet, lokal użytkowy 22m^2, Lubań centrum, Pl. Okrzei 6

Oferuję lokal do wynajęcia o powierzchni 22m2 w wysokim standardzie. Znajduje się w centrum Lubania przy ul. Plac Okrzei 6.

Lokal znajduje się na drugim piętrze. Jest atrakcyjnie usytuowany zaraz przy wejściu z klatki schodowej. Niskie opłaty stałe stanowią dodatkowy atut tej lokalizacji. Ogrzewanie jest miejskie z podzielnikiem w lokalu. Miejsce jest bardzo ciepłe, ponieważ znajduje się w samym środku budynku. Zużycie wody zryczałtowane.

Miejsce doskonale nadaje się na gabinet lekarski, usługi związane z branżą medyczną, kosmetyczną, około medyczną i nie tylko. W lokalu znajduje się wyposażenie widoczne na zdjęciach.

Nieruchomość jest w bardzo dobrym stanie technicznym. Na ścianach są kafle i gładzie, na podłogach panele. Dobry standard sanitarny jest dodatkowym atutem dla działalności wymagających dopuszczenia sanepidu.

Na rzucie piętra, gabinet jest zaznaczony czerwonym prostokątem.

Przed lokalem znajduje się czysta, wyremontowana poczekalnia dla klientów / pacjentów. Na poczekalni znajduje się dwie osobne łazienki (personel / klienci). W czynszu jest zapewnione utrzymanie czystości części wspólnych.

Dla najemcy przewidziane jest bezpłatne miejsce parkingowe za budynkiem.

Chętnie odpowiem na wszystkie dodatkowe pytania. Dla osób zainteresowanych wynajmem długoterminowo oferuję pomoc przy dostosowaniu lokalu do własnych potrzeb.

Koszt wynajmu: 800 zł + czynsz i opłaty eksploatacyjne 
Czynsz 160 zł + opłaty za prąd i ciepło według wskazań liczników

Zdjęcia (1)

800,00 zł