Praca na produkcji BEZ DOŚWIADCZENIA - ZAROBKI OD 4200 PLN - ATRAKCYJNE PREMIE - OD ZARAZ!

Agencja pośrednictwa pracy oraz doradztwa personalnego Staffing PRO SP. Z.O.O zarejestrowana pod nr KRAZ 23196 dla klienta w miejscowości Wykroty poszukuje zmotywowanej osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI.

Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive.
Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

- przygotowywanie elementów do lakierowania (zawieszanie na haki)
- pakowanie gotowych elementów do wysyłki
- kontrola jakości gotowych elementów
- produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów.
- Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska oraz wymaganiami ergonomii. Elementy ważą od 3 do 10kg

Wymagania stanowiska:

- motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,
- dyspozycyjności
- mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive
- dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy:

- premia za 100% frekwencji - 1 000 zł brutto

- stabilną pracę w międzynarodowej firmie
- bezpłatną opiekę zdrowotną
- dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę
- konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia

Osoby zainteresowane prosimy o wypełnienie formularza zgłoszeniowego:

Zdjęcia (1)

4 200,00 zł