Pracownik biurowy

Firma z siedzibą w Zgorzelcu zajmująca się świadczeniem usług i pośrednictwem pracy na skalę międzynarodową poszukuje pracownika do działu rekrutacji i pracy tymczasowej

Zakres obowiązków:

Prowadzenie rekrutacji pracowników,

Koordynowanie wyjazdów do pracy,

Dbanie o prawidłowość dokumentacji związanej z zatrudnieniem,

Działania B2B tj przygotowanie ofert, utrzymywanie kontaktów z klientami, prowadzenie uzgodnień roboczych, nadzorów nad zleceniami w toku i poszukiwanie nowych klientów.

Wymagania:

Dobra znajomość języka angielskiego,

Znajomość języka niemieckiego będzie poważnym atutem,

Znajomość pakietu MS Office,

Umiejętność sprawnej organizacji pracy biurowej,

Prawo jazdy kat B,

Wykształcenie wyższe mile widziane.

Oferujemy:

Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od umiejętności kandydata,

Pracę przy ciekawych projektach międzynarodowych.

Zainteresowane osoby prosimy o:

Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail [email protected] lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem telefonu 536 253 497.