Praca na farmie mlecznej w Niemczech

Poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech na stanowisku: DOJARZ

Obowiązki:

 ·         Prace przy udoju mechanicznym i obsłudze wycieleń.

·         Naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją.

·         Prace porządkowe na farmie.

·         Praca w systemie od godz. 4:00 – 8:00 oraz od godz. 16:00 – 20:00

·         Hala udojowa typu karuzela - 28 krów; do obsługi ok. 350 krów.

·         Praca w grupie 3 – osobowej, 2 osoby doją, jedna nagania.

·         Miejsce pracy: 230 km za Dreznem w kierunku Norymbergii.

Wymagania:

·         Dobra sprawność fizyczna.

·         Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi lub chęć do nauki

·         Znajomość języka niemieckiego lub rosyjskiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy

·         Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:

 ·         Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.

·         Wynagrodzenie brutto: 10,45 €/1 godz. pracy.

·         Dodatek za pracę w niedziele i święta – 50%.

·         Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.

·         Około 190 godz. pracy w miesiącu.

·         Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, nieodpłatnie.

Zainteresowane osoby prosimy o:

·         Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem: 536 253 497.