Transport drogowy towarów, spedycja i wynajem samochodów

Firma transportowa, oferujemy transport drogowy towarów. Zarówno transport krajowy jak również transport międzynarodowy. W ofercie firmy także spedycja. Lokalnie firma to wypożyczalnia samochodów. Istniejemy i działamy na rynku od 1996, posiadamy renomę, referencję i wieloletnie doświadczenie. Jeżeli szukasz rzetelnego partnera do współpracy w zakresie transportu - zapraszamy. Nasza firma znajduje się w mieście Mielec woj. podkarpackie. Jesteśmy idealnym łącznikiem pomiędzy wschodem-zachodem i południem Europy.

Doskonały transport z Polski na Ukrainę w obydwu relacjach. W ofercie firmy także inne kraje. Systematyczny transport z Polski na Węgry oraz Słowacja i Austria. Całe pojazdy i transport drobnicowy. Ponadto transport międzynarodowy Polska Anglia. To kompleksowa oferta, również spedycja i różne rodzaje pojazdów dostosowane do potrzeb klientów. Obsługujemy wiele firm w zakresie systematycznych przewozów. Dlatego też prężnie działa nasza spedycja. Jeżeli posiadasz swój pojazd i jesteś gotów dołączyć do prężnej, dynamicznej firmy - zapraszamy do współpracy. Jesteśmy od wielu lat na rynku, posiadamy dużą własną bazę klientów gdzie systematycznie realizujemy przewozy. Zapraszamy do współpracy przewoźników i tych, którzy potrzebują systematycznej obsługi. Co nas cechuje? Przede wszystkim stabilność, pewna firma, duża flota własna i spedycja.

Natomiast jeżeli będą Państwo w mieście Mielec zapraszamy do współpracy w zakresie usług realizowanych lokalnie. Najbardziej znana jest w firmie MAX nasza tania i sprawdzona wypożyczalnia samochodów Mielec na ulicy Wolności. To tutaj na stacji MAX nasza obsługa pomoże Państwu dobrać idealny pojazd. Posiadamy bardzo korzystne warunki na wynajem samochodów długoterminowy. Zapraszamy


Zdjęcia (1)