Praca na farmie mlecznej w Niemczech - dojarz

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na farmach mlecznych w Niemczech.

Obowiązki:

Prace przy udoju mechanicznym.

Naganianie, karmienie bydła oraz prace związane z jego pielęgnacją.

Prace porządkowe na farmie.

Praca w systemie: od godz. 4:00 4 – 5 godz., oraz od 15:00 – 4 - 5 godz.

Do obsługi ok. 500 krów.

Miejsce pracy – okolice Bremy (70 km przed Bremą).

Wymagania:

Dobra sprawność fizyczna.

Doświadczenie w pracy ze zwierzętami gospodarskimi – mile widziane.

Znajomość języka niemieckiego w stopniu pozwalającym na samodzielne porozumiewanie się w miejscu pracy, zwłaszcza w przypadku osób bez doświadczenia w pracy ze zwierzętami gospodarskimi, ze względu na konieczność przeprowadzenia instruktażu.

Dojazd z Polski na farmę we własnym zakresie.

Oferujemy:

Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.

Wynagrodzenie brutto: 10,45 €/1 godz. pracy.

Dodatek za pracę w święta – 50%.

Czas pracy do uzgodnienia, przykładowo 4 tygodnie pracy i 2 tygodnie wolnego.

Około 190 godz. pracy w miesiącu.

Bezpłatne zakwaterowanie.

Zainteresowane osoby prosimy o:

Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 16:00 pod numerem telefonu: 536 253 497.

Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

10,45 €