Specjalista ds. obsługi klienta i logistyki

Novostrat Sp. z o.o. zatrudni Specjalistę ds. obsługi klienta i logistyki.

Obowiązki:

•    Przygotowywanie ofert sprzedaży, propozycji cenowych, negocjacje i kontakt z klientem
•    Przygotowywanie, przetwarzanie i potwierdzanie zamówień klientów
•    Bieżąca obsługa zamówień
•    Zarządzanie planem wysyłek i dostaw
•    Koordynacja transportów od/do klienta, przygotowywanie zleceń transportowych
•    Bieżąca obsługa transportów
•    Kontakt z Przedstawicielami Handlowymi i Działem Produkcji w sprawach obsługi zamówień i dostaw
•    Utrzymanie i obsługa bieżących akt i informacji klientów
•    Obsługa reklamacji ukierunkowana na satysfakcję klienta
•    Archiwizacja dokumentów zgodnie z wewnętrznymi procedurami
•    Obsługa MS Outlook
•    Działanie jako łącznik pomiędzy klientem, przedstawicielem handlowym, produkcją, kontrolą jakości i innymi działami wewnątrz firmy w celu zapewnienia zadowolenia klienta
•    Obsługa dokumentacji klientów i przewoźników
•    Zarządzanie danymi i wdrażanie projektów mających na celu usprawnienie procesu
•    Inne zadania ad-hoc wymagane we współpracy z zarządem

Wymagane umiejętności:

•    Profesjonalizm
•    Dbałość o szczegóły
•    Umiejętne promowanie nowych pomysłów, pozytywna interakcja z innymi członkami zespołu oraz pewność siebie
•    Wielozadaniowość, układanie zadań według priorytetów
•    Dobra komunikacja zarówno ustna jak i pisemna z klientami oraz członkami zespołu
•    Praca zespołowa i tworzenie dobrej atmosfery
•    Duże doświadczenie w pracy z komputerem, obsługa pakietu MS Office
•    Znajomość księgowości/rachunkowości będzie atutem
•    Znajomość podstaw matematyki/geometrii będzie atutem
•    Znajomość rynku transportowego będzie atutem
•    Znajomość jęz. niemieckiego będzie atutem

Wymagane umiejętności personalne:

•    Cierpliwość, przyjazne nastawienie, bycie pomocnym

Szkolenie:

Zapewnione  w miejscu pracy

Osoby zainteresowane zapraszamy do przesłania dokumentów aplikacyjnych (CV w języku angielskim) na adres e-mail.