Asystent/asystentka do spraw realizacji projektów budowlano-montażowych

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy na stanowisku:

asystent/asystentka do spraw realizacji projektów budowlano-montażowych

Miejsce pracy:

Zgorzelec - biuro firmy Expateam

Obowiązki:

- Praca z dokumentami w języku niemieckim (rzadziej w j. angielskim)

- Sporządzanie kalkulacji, kosztorysów, tłumaczeń na język polski, redagowanie korespondencji w języku niemieckim

- Uczestnictwo w spotkaniach roboczych na budowach na terenie Niemiec

- Koordynacja procesów rozliczeniowych na budowach (obmiary, dokumentacja wykonanych prac).

- Utrzymywanie kontaktów roboczych z niemieckojęzycznym personelem kierowniczym na budowach oraz współpraca z polskimi podwykonawcami

Wymagania:

- Wykształcenie techniczne lub doświadczenie w dziedzinie budownictwa albo branży pokrewnej (np. instalacje, branża metalowa itp.)

- Dobra znajomość języka niemieckiego w mowie i w piśmie

- Znajomość j. angielskiego byłaby dodatkowym atutem

- Sprawna obsługa pakietu MS Office, zwłaszcza arkusza kalkulacyjnego

- Znajomość zasad kosztorysowania w budownictwie

- Dobre umiejętności interpersonalne, otwartość na kontakty z ludźmi

- Orientacja na realizację założonych celów

- Prawo jazdy kat. B

- Gotowość do wyjazdów służbowych

Oferujemy:

- Umowa o pracę, po osiągnięciu odpowiedniego wdrożenia w zakres obowiązków

- Zarobki na poziomie porównywalnym z zatrudnieniem na terenie Niemiec

- Uczestnictwo w ciekawych projektach międzynarodowych

- Dobre warunki pracy, wsparcie i możliwość rozwoju

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 75 77 16 034.

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/klauzula-rodo-2/