Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
piątek, 19 kwietnia 2024 12:18
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Komisjoner Niemcy

Opis

Oferujemy:
• stawkę 13,50 EUR brutto/h,
• 1600-2000 EUR netto (na rękę),
• zakwaterowanie w pełni opłacone przez Pracodawcę,
• polską umowę o pracę tymczasową – legalne zatrudnienie i ubezpieczenie na terenie Niemiec.

Opis stanowiska:
• samodzielne kompletowanie zamówień zgodnie z zapotrzebowaniem,
• komisjonowanie w systemie słuchawkowym Pick by Voice,
• zabezpieczanie (owijanie) i etykietowanie ładunków/paczek.

Wymagania:
• doświadczenie w pracy jako komisjoner,
• podstawowa znajomość języka niemieckiego,
• zaświadczenie z Krajowego Rejestru Karnego,
• gotowość do pracy w systemie zmianowym,
• umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu,
Mile widziane:
• własny samochód.

KONTAKT: + 48 505 176 000

Podziel się

H HR
Kraków, małopolskie
+48505176000
Wyślij wiadomość
ReklamaZakład pogrzebowy ZGiUK Lubań
News will be here