Kontroler jakości rozdzielnic NN i szaf sterowniczych

Poszukujemy pracowników na stanowisko :

Miejsce pracy: Wykroty, ul. Wyzwolenia 30

Obowiązki:

- Kontrola mechaniczna i elektryczna szaf NN wg. dokumentacji wykonawczej

- Ścisła współpraca z pracownikami produkcji w rozwiązywaniu bieżących problemów

- Analizowanie i eliminowanie powstałych błędów produkcyjnych

Wymagania:

- Wyksztalcenie min. średnie elektryczne,

- bardzo dobra umiejętność czytania schematów elektrycznych,

- uprawnienia SEP do 1kV,

- znajomość obsługi podstawowych narządzi pomiarowych,

- znajomość obsługi komputera w tym pakietu MS Office,

- umiejętność pracy w zespole,

- dobra organizacja czasu pracy, umiejętność ustalania priorytetów i samodzielność

Oferujemy:

- stabilne zatrudnienie w rozwijającej się firmie w branży elektrycznej

- wyzwanie zawodowe i możliwość rozwoju

- przyjazną atmosferę pracy w profesjonalnym zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub za pomocą strony.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zdjęcia (1)