Monter

Poszukujemy pracowników na stanowisko:
Monter/Monterka

Miejsce pracy: Nowogrodziec (Strefa Ekonomiczna Wykroty)

Zakres obowiązków:

Budowa konstrukcji rozdzielnic elektrycznych: dystrybucyjnych lub sterowniczych,

Montaż aparatów i przewodów elektrycznych,

Montaż aparatury kontrolno-sterowniczej.

Wymagania:

Wykształcenie techniczne (elektryczne, mechaniczne) lub zbliżone doświadczenie zawodowe,

Zdolności manualne w tym obsługa narzędzi warsztatowych,

Podstawowa znajomość aparatów i urządzeń elektrycznych,

Umiejętność czytania rysunku technicznego i schematów mile widziana,

Doświadczenie w zakładzie o podobnym profilu będzie dodatkowym atutem,

Chęć uczenia się i pogłębiania wiedzy,

Dokładność, sumienność i dobra organizacja pracy,

Umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

Stabilne zatrudnienie i umowa o pracę,

Możliwość rozwoju zawodowego,

Praca przy ciekawych i zaawansowanych projektach,

Przyjazne środowisko pracy.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji na adres firmy lub za pomocą strony

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu z wybranymi kandydatami.

Zdjęcia (1)