Pracownik pomocniczy przy pracach szkółkarsko-ogrodniczych

Międzynarodowa Spółdzielnia Usługowa EXPATEAM (nr wpisu do Rejestru Agencji Zatrudnienia 4577) funkcjonuje od 2006r. na rynku krajowym i rynkach europejskich, a usługi dla rolnictwa i hodowli zwierząt stanowią istotną część naszej działalności.

Aktualnie poszukujemy osób chętnych do podjęcia pracy w Niemczech.

Stanowisko: Pracownik pomocniczy przy pracach szkółkarsko - ogrodniczych

Obowiązki:

- Prace przy uprawie roślin drzewiastych - i produkcji oraz kształtowanie zdrowych sadzonek oraz przygotowanie roślin do sprzedaży.

- Praca po 50 – 60 godzin w tygodniu, na zewnątrz.

- Miejsce pracy: okolice Berlina.

Wymagania:

- Mile widziane doświadczenie związane z uprawą roślin.

- Znajomość języka niemieckiego stanowi atut dodatkowy, ale nie jest warunkiem koniecznym.

- Dojazd z Polski do miejsca pracy we własnym zakresie.

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę tymczasową na warunkach niemieckich.

- Wynagrodzenie brutto: 9,66 €/1 godz. pracy.

- Dodatek za pracę powyżej 40 godzin tygodniowo – 25%.

- Pracodawca zapewnia samochód do przejazdu między miejscem pracy a miejscem zamieszkania.

- Rozpoczęcie prac od zaraz do połowy grudnia, a następnie od marca do czerwca.

- Zakwaterowanie jest bezpłatne.

Zainteresowane osoby prosimy o:

- Przesyłanie CV wraz ze zdjęciem drogą elektroniczną na adres e-mail: [email protected] lub kontakt telefoniczny pod numerem telefonu: 536 253 497.

- Wypełnienie klauzuli pod adresem: www.expateam.com/index.php?pid=62

Zdjęcia (1)

9,66