PRACA na produkcji bez doświadczenia OD ZARAZ - WYKROTY

Dla naszego klienta w miejscowości Wykroty poszukujemy zmotywowanej osoby na stanowisko PRACOWNIK PRODUKCJI. Firma jest wiodącym liderem w naszym regionie w branży automotive. Praca odbywa się w trybie 3 zmianowym od poniedziałku do piątku (nie 4 brygadówka).

6-14,

14-22

22-6

co tydzień jest inna zmiana.

Zakres obowiązków na danym stanowisku:

-przygotowywanie elementów do lakierowania (zawieszanie na haki)

-pakowanie gotowych elementów do wysyłki

-kontrola jakości gotowych elementów

Produkcja przy możliwie najwyższej wydajności z uwzględnieniem jakości i ponoszonych kosztów.

Praca zgodnie z zasadami i przepisami BHP, ochrony ppoż, ochrony środowiska

oraz wymaganiami ergonomii.

Elementy ważą od 3 do 10kg

Od kandydatów oczekujemy:

-motywacji do pracy oraz sumienności w wykonywanych zadaniach,

-dyspozycyjności

-mile widziane doświadczenie produkcyjne/automotive

-dokładności w wykonywanej pracy

Oferujemy:

-stabilną pracę w międzynarodowej firmie

-stawkę od 19,50zł brutto/h

-bezpłatną opiekę zdrowotną

-dofinansowanie dojazdu do pracy oraz miłą atmosferę

-konkurencyjne stawki w zależności od doświadczenia

Zdjęcia (1)

2 500,00