OPERATOR MASZYN - praca w Niemczech

Operator maszyn – PRACA W NIEMCZECH

OPIS STANOWISKA:

Do twoich obowiązków na danym stanowisku będzie należała obsługa maszyn, wsypywanie odpowiedniego proszku do maszyny, usuwanie usterek.

WYMAGANIA:

  • doświadczenie w pracy produkcyjnej,
  • motywacja i chęć do pracy,
  • dobra kondycja fizyczna,
  • chęć długoterminowej współpracy,
  • porozumiewanie się w języku niemieckim.

OFERUJEMY:

  • przejrzystą umowę o pracę tymczasową,
  • legalne zatrudnienie,
  • zmianowy system pracy,
  • stawkę: €14/15 brutto.

Jesteś zainteresowany?

Prześlij swoje CV na nasz adres mailowy: [email protected] lub zadzwoń, aby uzyskać więcej informacji pod numerem telefonu: +48 515 909 950, +48 571 322 118, +48 571 322 116, +48 572 505 720

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.