Pracownik fizyczny - obróbka drewna NIEMCY

Jeśli myślisz o pracy za granicą, to propozycja dla Ciebie. Do pracy w Niemczech
poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK FIZYCZNY- OBRÓBKA DREWNA

Miejsce pracy: Bromskirchen-Somplar lub Südharz

Zostań na dłużej z HR Navigator - poszukujemy pracowników fizycznych do pracy w dużym przemysłowym tartaku w Niemczech.

Opis stanowiska:

·         obsługa maszyn do produkcji elementów drewnianych,

·         sortowanie wyrobów drzewnych na przenośniku taśmowym.

Wymagania:

·         komunikatywna lub podstawowa znajomość niemieckiego,

·         zaangażowanie i chęć do pracy,

·         stosowanie się do poleceń przełożonego,

·         wysoka sprawność fizyczna,

·         gotowość do pracy w systemie zmianowym,

·         pozytywne podejście do swoich obowiązków,

·         chęć do długoterminowej współpracy.

Oferujemy:

·         legalne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

·         pełne ubezpieczenie oraz składki odprowadzane od całości wynagrodzenia,

·         zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach lub domach,

·         stawka brutto godz.: 10.15 € (ok. 1300 € na rękę miesięcznie),

·         pokoje 2-3 osobowe,

·         całodobowe wsparcie polskiego koordynatora i brygadzisty na terenie Niemczech,

·         pomoc w zorganizowaniu transportu,

·         możliwość nadgodzin.

Aplikuj, a my dopasujemy termin Twojego wyjazdu!

KONTAKT: [email protected]

+48 571 322 116, +48 571 322 118, +48 572 505 720, +48 515 909 950

Administratorem danych jest HR Navigator z siedzibą w 32-447 Siepraw, ul. Kalinowa 96. Dane są przetwarzane dla potrzeb prowadzenia procesów rekrutacyjnych. Podanie danych jest dobrowolne. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania i usuwania.

HR Navigator  jest agencją zatrudnienia posiadającą certyfikat potwierdzający wpis do rejestru podmiotów prowadzących agencję zatrudnienia pod numerem 11850.