Pielęgniarz/Pielęgniarka - praca w Niemczech

Niemiecka firma HS-Dienstleistungen poszukuje pracowników z doświadczeniem na stanowisko Pielęgniarka/ Pielęgniarz

Prosimy o podanie stanowiska i nr referencyjnego w tytule wiadomości.

Numer referencyjny: 0111

Miejsce pracy: Moerikestrasse 5, 89547 Gerstetten

Data rozpoczęcia pracy: od zaraz

Gastamo Job Service to polska agencja pośrednictwa pracy za granicą o nr. 13346 KRAZ.

Przedstawiona oferta należy do pracodawcy zagranicznego. Kandydat będzie zatrudniony u pracodawcy zagranicznego na warunkach obowiązujących w danym kraju.

Obowiązki: opieka pielęgnacyjna nad pacjentem, współudział w zabiegach diagnostycznych i leczniczych.

Wymagania:

- bardzo dobra znajomość j. niemieckiego

- wykształcenie średnie medyczne lub wyższe

- doświadczenie w zawodzie min. rok

- cierpliwość, wysoka kultura osobista

Oferujemy:

- umowę o pracę z niemieckim pracodawcą, na niemieckich warunkach

- WYNAGRODZENIE 1600 – 2400 euro brutto

- zakwaterowanie zapewnione przez pracodawcę

- wsparcie naszych konsultantów w koordynowaniu zatrudnienia

Aplikacje prosimy kierować na adres: [email protected]

Prosimy o umieszczanie w aplikacji obowiązującej klauzuli o przetwarzaniu danych osobowych.

Jesteśmy do państwa dyspozycji pod nr tel.: 12 379 44 44

1,00