MAGAZYNIER - OPERATOR WÓZKA WIDŁOWEGO

CUSTO POL SA czołowy producent dywaników oraz dystrybutor akcesoriów samochodowych w Europie. 15 lat doświadczenia na rynku krajowym jak i zagranicznym. Lider w kategorii dywaniki tekstylne oraz PCV.

Poszukujemy pracowników na stanowisko:

Magazynier-operator wózka widłowego

Miejsce pracy: Wykroty (pow. bolesławiecki)

Zakres obowiązków:

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->przyjmowanie materiałów dostarczonych do magazynu, ustalenie ilości przyjmowanych materiałów, czuwanie nad ich odbiorem technicznym (jakościowym), sporządzanie prawidłowej dokumentacji na podstawie sprawdzonych dowodów dostawy i podpisywanie dowodów przyjęcia,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->rozmieszczenie i ułożenie przyjętych materiałów w magazynie, zabezpieczenie ich przed ubytkami, zniszczeniem i kradzieżą,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->wydawanie materiałów do produkcji,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->załadunek towarów przeznaczonych do wysyłki,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->prowadzenie, zgodnie z obowiązującymi przepisami, ewidencji ruchu i stanów zapasów (ilościowej ewidencji magazynowej) oraz innych wymaganych ewidencji, rejestrów, wykazów, sprawozdań,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->przestrzeganie zasad obiegu dokumentacji i porządku w przechowywaniu dokumentów magazynowych,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->kontrolowanie zgodności rzeczywistego stanu zapasów ze stanem ewidencyjnym,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->dbanie o należyty stan techniczny powierzonego mienia i urządzeń,

<!--[if !supportLists]-->-         <!--[endif]-->wykonywanie pracy ściśle z harmonogramem produkcji.

Oczekiwania:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->umiejętność oraz uprawnienia do obsługi wózków widłowych (wymagane uprawnienia UDT),

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->dobra organizacja pracy, dokładność, zaangażowanie oraz chęć do pracy,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->uczciwość i dbałość o powierzone mienie,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.

Oferujemy:

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->pracę w renomowanej firmie z wysoką pozycją zarówno na rynku krajowym, jak i europejskim,

<!--[if !supportLists]-->·         <!--[endif]-->pracę w młodym, dynamicznym zespole.

CV można składać osobiście w godzinach od 8 - 16 w siedzibie firmy w Wykrotach przy ul. Parkowej 31

lub mailowo na adres [email protected]

ul. Parkowa 31 59-730 Wykroty