×
 

Powiatowe obchody Dnia Strażaka. Lubań 2019

Podziel się:
Oceń:
28.05.2019, 10:10

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

kolo
kolo 30.05.2019, 22:59
kaplice w starostwie i urzedzie miasta spowiedniki w urzedzie skarbowym to cel szamanow z kleru starosto pobutka
loki
loki 30.05.2019, 21:33
ci panowie w czarnych sukniach pseldo baranki boze omotali lubanskich pseldo politykow jedna banda wszystko zaklamanie i rzadza pieniadza
rico
rico 30.05.2019, 21:12
jestem pelen podziwu temu komentarzowi ten ciemnogrod politykow nibawem bedzie kropil stolki zeby im *** nie spadly
Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 30.05.2019, 20:32
No i ten zabobon kropidlany nieodzowny w tym teatrze narodowego bałwochwalstwa. Dziwne, że widok palącego się „domu bożego" nie daje do myślenia katolikom, ile warte są te szamańskie poświęcenia i pokropki, zresztą wszystkiego, co tylko możliwe, łącznie z deklami od kanalizacji. Skoro Bóg tak wyświęconego miejsca jak swój okadzony i uświęcony „dom" nie uchroni od złego, skoro Najświętsza Panienka zawsze Dziewica pozwala na to, by spłonęła katedra pod wezwaniem jej wniebowzięcia, to po co oddawać im pod opiekę ludzkie życie, zdrowie i dobytek? Po co ci szamani w osobach księży, zakonników, kapelanów i biskupów? Łącznie z Panem na Watykanie. Na poświęconych drogach ludzie giną albo zostają kalekami, w święconych co roku podczas kolędy mieszkaniach wybuchają pożary i ludzie płoną żywcem, na budowach z wmurowanym kamieniem węgielnym, oczywiście poświęconym, zdarzają się coraz częściej śmiertelne wypadki. Chorzy umierają po mszach i modlitwach po intencjach „o zdrowie".
Szokuje wręcz święcenie odlatujących na misje żołnierzy i widok człowieka w sukience wyma***ącego kropidłem nad uzbrojonym wojskiem. Człowieka, który ma głosić boże przykazania, m.in. jedno z najważniejszych: „Nie zabijaj"! Jaka jest modlitwa przy święceniu broni? Może: „Spraw, o nieskończenie dobry i miłosierny Boże, aby każda poświęcona kula trafiła do celu"? Efekty znamy - poświęcone kule przez pomyłkę trafiły w wioskę, zabijały kobiety i dzieci, a poświęceni żołnierze ginęli od skuteczniej omodlonych kul niewiernych talibów. Po co więc ludzie płacą za takie nieskuteczne czary-mary i utrzymują całą tę bandę oszustów?
Szympanides Makakikopulos
Szympanides Makakikopulos 30.05.2019, 22:34
Święcili zapory,
tamy i zawory
groble i przepusty
kropił biskup tłusty
pomniejsi juhasi
poświęcali wały -
spadła woda z nieba
- gdy wielka potrzeba
milczy ich Bóg z Nieba
a kraj pływa cały...