Lubań. #Strajk Kobiet

Podziel się:
Oceń:
25.10.2020, 09:49

Więcej przeczytacie na ten temat TUTAJ.

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Pan Herakliusz
Pan Herakliusz 23.11.2020, 10:48
Dzisiaj mamy historyczny dzień. Do usakralnionej katoholickiej propagandy bok słynnych „dzieci nienarodzonych” weszło nowe pojęcie „dzieci niepoczęte”. Jak objaśnił zdumionemu światu główny kaznodzieja Pis duszpasterzem zwany wielebny arcybiskup Marek od Jędraszewskich, są to te dzieci których jeszcze wprawdzie nie ma, ale którymi geje i lesby handlują już na swoich targach. Mocne prawda?
Wcale bym się nie zdziwił, gdyby się okazało, że ten nowatorski instrument finansowy: wirtualne zakłady na przyszłe poczęcia przyszłych dzieci został opracowany w Banku Watykańskim, który słynie z niezwykle efektownych działań. Bo już wiadomo skądinąd, że te „gejowskie targi dzieci” to wynalazek ukuty w kuźni katolickiej propagandy rządowej TVP.
Kto by pomyślał że usakralnione środowiska będą tak jadowicie kreatywne tuż przed własnym odejściem do Pana czyli w niebyt…
Wiewiórka
Wiewiórka 09.11.2020, 13:11
Czas bronić Policji!
Z dobrze poinformowanych źródeł wynika, że w obozie Prawa i Sprawiedliwości trwają poszukiwania następcy gen. Szymczyka. Szef KGP miał bowiem nie spełnić oczekiwań kurdoopla Jarosława K. tak zwanego wicepremiera ds. bezpieczeństwa. Prezes PiS chciał, by policja uznała strajki kobiet za nielegalne i je siłowo rozpędziła.
Jednak, jak wynika z ustaleń, na odprawie szefa KGP z komendantami wojewódzkimi padły słowa o tym, aby mundurowi działali "w sposób wyważony, ostrożny" tak, aby "chronić słabszych przed silniejszymi".
pimpek
pimpek 14.11.2020, 15:50
Znowu jakaś nawiedzona baba opowiada teksty rodem z tvn
Gacek
Gacek 04.11.2020, 10:30
To nic, że suweren nie wybrał – wybrał ich PiS.
Podoba mi się ta nieskrępowana szczerość posłanki Pis: „Musimy powtórzyć głosowanie bo przegramy!” Nareszcie wszyscy z „dobrej zmiany” w komplecie.
Zasiadać jako Sędzia Trybunału Konstytucyjnego obok panny Krystyny Pawłowicz i tow. Stanisława Piotrowicza.. pod przewodnictwem obywatelki Julii Przyłębskiej.. to musi być wielki zaszczyt..
pimpek
pimpek 14.11.2020, 15:49
ja słyszałem że suweren w wyborach wybrał PIS a teraz peło walczy aby dalej kraść