Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarki
środa, 5 października 2022 04:07
Reklama
ReklamaNeoPunkt Lubań sprawdź na Allegro
ReklamaProAdventure - Sklep górski
ReklamaCentrum Drewna Gryfów - Profesjonalny skład drewna

Wsparcie Obrony Terytorialnej z Bukowiny

Kupione kamery termowizyjne pojechały dziś na wschodnią granicę i zostaną przekazane Obronie Terytorialnej ze Storożyńca.
Wsparcie Obrony Terytorialnej z Bukowiny
Oceń

W niedzielę wieczorem w mediach społecznościowych informowaliśmy o zbiórce pieniędzy na zakup dla Obrony Terytorialnej ze Storożyńca kamer termowizyjnych. Witek, który zbierał pieniądze, by nie było niedomówień, pokazał nam dziś trzy kupione urządzenia. Dzięki Waszemu wsparciu zostały kupione w bardzo dobrej cenie, zamiast niemal 6 tys. zł za sztukę udało się je kupić po 5 tys.

Przyjaciele, Znajomi i Nieznajomi! Jesteśmy wzruszeni ilością osób, które pomogły w zbiórce. Dziękujemy Wam wszystkim z całego serca za każdą przekazaną kwotę. Jak widać na załączonym zdjęciu zostały kupione trzy kamery termowizyjne. Dwie zostały ufundowane przez znajomych z Ukrainy. Trzecia została zakupiona dzięki wspólnej zbiórce. Dziś zawiozę je osobiście na granice. I to nie koniec! Za resztę zebranej kwoty kupimy sprzęt potrzebny Ukraińskiej Obronie Terytorialnej. Będziemy na bieżąco informować Was o postępach. DZIĘKUJEMY RAZ JESZCZE! СЛАВА УКРАЇНІ ГЕРОЯМ СЛАВА! - czytamy na profilu Witka w mediach społecznościowych.

Za pieniądze, które nie zostały wydane kupiony zostanie sprzęt potrzebny tamtejszej obronie terytorialnej.

Położone na Bukowinie Storożyniec i Czerniowce to miejscowości skąd pochodzą przodkowie wielu rodzin mieszkających w Lubaniu, którzy po II wojnie światowej zostali przesiedleni ze wschodu.


Napisz komentarz
Komentarze
ReklamaPunk Pobrań COVID-19 i badania laboratoryjne
ReklamaOlivex Auto Części - Dynamiczna wymiana oleju w automatycznej skrzyni biegów
Reklama
Reklama
KOMENTARZE
Autor komentarza: Dobra radaTreść komentarza: Kup sobie płyn lugola. Będziesz mieć nie jedną tabletkę, a całą butelkę.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:57Źródło komentarza: Do Lubania trafiły tabletki z jodkiem potasu, ile ich mamy?Autor komentarza: IMAKONKATreść komentarza: Nie zauważyłam, nikogo odważnego, oprócz Tereski i Anny. Ja też do odważnych nie należę. Firma miała różne etapy od tyrani, poprzez rodzinną atmosferę (te słynne poziomki 😘),aż do robienia sobie na wzajem pod górę. Duże grono pracowników pracuje po 20 i więcej lat (też jestem, prawie byłam długoletnim pracownikiem). Niektórzy byli jak firma zaczynała swoją działalność i są również teraz, gdy kończy... Już tak nie narzekajcie, bywało różnie, ale nie było źle. Jest mi jednak żal rozstawać się z załogą i patrzeć jak IMAKON powoli gaśnie... Jest to przykre ii łza się kręci w oku 😪 Dziekuje za miłe chwile i życzę wszystkim Imakonkom super pracy, więcej życzliwości i wszystkiego dobrego🙂Data dodania komentarza: 04.10.2022, 20:02Źródło komentarza: Lubań. 70 osób z dnia na dzień straciło pracęAutor komentarza: Kapral_LWPTreść komentarza: Tak sobie myślę w swojej łepecie - jak to jest że jeszcze walczą na Ukrainie? Jak podaje TVP Info: przecież ta armia rosyjska to kompletne dno, morale tam nie ma, sprzęt stary, wojsko niewyszkolone, dowódcy skorumpowani, chuligani, złodzieje, pijacy i dezercja nagminna.... Tymczasem ponad 7 miesięcy już ta wojna trwa...Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:45Źródło komentarza: Utrudnienia na A4. Zderzenie amerykańskich pojazdów wojskowych przewożących amunicjęAutor komentarza: ApolinaryTreść komentarza: Ja-ro-sław! Ja-ro-sław! Tak trzymaj! Jak wydrzesz z Niemiec za zbrodnie wojenne - to każdy Polak dostanie po 168 000 zł. Glosujemy na PiS! Po III wojnie przywrócimy ich ponownie do rządów.Data dodania komentarza: 04.10.2022, 19:40Źródło komentarza: Ropa tanieje, ale kierowcy zapłacą więcej
Reklama
ReklamaPUP w Lubaniu
Reklama
Reklama
Reklama